شناسه : 35925929
دکتر متولیان؛


متولیان افزود: حماسه ۹ دی‌ماه، انقلاب سوم مردم ایران و یک نمونه تمام عیار از «احساس وظیفه دینی»، «عمل صالح»، «بصیرت انقلابی»، «رفراندم ملی» و «بیعت با رهبری و آرمان‌های امام راحل» بود.

به گزارش طنین خاتم؛ دکتر متولیان سخنران کشوری در مراسم نهم دیماه در جمع مردم شهید پرورشهرستان خاتم با بیان اینکه  فتنه 88 یک حرکت ضد نظامی و دینی بود، اظهار داشت: کودتای امریکایی و فتنه سبز اموی در سال ۸۸ نه یک رویداد اتفاقی و تصادفی بود، نه یک اختلاف و توهم انتخاباتی و نه یک رویداد و آسیب داخلی، بلکه یک کودتا و فتنه مهندسی شده ۱۰ ساله بود.

استاد دانشگاه گفت: فتنه 88 در بطن امر یک ریشه خارجی دارد اما بدون تردید هیچ اقدام خارجی موثر نخواهد شد جز اینکه در داخل کشور نفودی داشته باشد و متاسفانه در سال 88 برنامه های منجسم دشمن از طریق داخلی ها به خوبی اجرا و عملی شد.

متولیان با بیان اینکه تاریخ ٤۰ ساله جمهوری اسلامی ایران متأثر از سه انقلاب بزرگ است، افزود: انقلاب اول انقلاب ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ که در جبهه جنگ سخت، بدون توسل به زور و سلاح،صورت گرفت، انقلاب دوم انقلاب ۱۳ آبان ۱۳۵۸ که سفارت امریکا توسط تعدادی از دانشجویان انقلابی اشغال شده و به سلطه استکباری امریکا بر ایران خاتمه داده و حضرت امام راحل آن‌را انقلاب دوم و بزرگ‌تر از انقلاب اول (۵۷) نامیدند و انقلاب ۹ دی‌ماه ۱۳۸۸ که در حوزه جنگ نرم و تجدید بیعت با امام و ولایت و دفاع جانانه از دین شکل گرفت و به عنوان انقلاب سوم از آن یاد می شود.

وی با بیان اینکه نهم دیماه از دو انقلاب دیگر موثر تر و بزرگتر بود، گفت: این انقلاب مانند انقلاب اول در ایام عاشورا رخ داده و بر باورها و اعتقادات عمیق مردم به مکتب عاشورا و دفاع از دین تکیه داشت و خاطرات انقلاب اول و تأکید امام راحل را مبنی بر زنده نگه داشتن محرم و صفر مجدداً در اذهان مردم زنده کرد.

استاد دانشگاه تصریح کرد: در نهم دیماه مردم به صورت خود جوش، آتش به اختیار و بر حسب وظیفه و تکلیف دینی به خیابان ها آمدند  و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و دشمنان اسلام زدند.

متولیان افزود: حماسه ۹ دی‌ماه، انقلاب سوم مردم ایران و یک نمونه تمام عیار از «احساس وظیفه دینی»، «عمل صالح»، «بصیرت انقلابی»، «رفراندم ملی» و «بیعت با رهبری و آرمان‌های امام راحل» بود.

وی با بیان اینکه در حماسه نهم دیماه فهم مردم بر فهم مسئولین غلبه کرد، گفت: در آن برهه از زمان مردم درک کردند که راه پیروزی کشور در برابر دشمن قسم خورده، حزب و جناح نیست و با حضور به موقع در صحنه با مخالفان نظام و رهبری اتمام حجت کردند.

دکتر متولیان اظهار داشت: ملت ایران باید همیشه هوشیار و آگاه باشند و در برابر توطئه های دشمنان و فتنه های پیش رو که رهبری نیز درباره آن هشدار دادند با بصیرت عمل کنند.

سخنران کشوری گفت: دشمن در سال 98 طی یک برنامه سازماندهی شده پنج راهبرد را در کشور دنبال خواهد کرد و فتنه سبز اموی اینبار در قالب جلیقه های سبز ورود پیدا خواهند کرد.

وی افزود: براندازی و فروپاشی  هر کشوری محقق نمیشود جز فروپاشی در اندیشه مردم، فروپاشی اندیشه مردم محقق نمی شود جز تغییر در باورها و اعتقادات مردم، باورها فرو نمی پاشند جز عدم اعتماد مردم به مسئولین،اعتماد مردم جلب نمی شود جز واژگونی ارزشی در بین مسئولین و این جابه جایی جایی صورت نمیپذیرد مگر اینکه مسئولین خود این پرچم را علم کرده باشند.

متولیان گفت: فتنه 98 نیز با همت و بصیرت مردم  و درایت رهبری به حول قوه الهی خنثی خواهد شد و این در صورت ابه وقوع خواهد پیوست که در همه لحظه ها  گوش به فرمان ولایت باشیم و آدرس و نشانه های و راهنمایی های ایشان را با جان دل عمل کنیم..

 

 

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.