شناسه : 5738537
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خاتم:


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خاتم در سالروز حماسه 9دی گفت:روز نهم دی روز قیام عاشورائیان علیه عاشوراستیزان بود.

کرامت الله تیموری رئیس دانشگاه آزاداسلامی خاتم در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی طنین خاتم اظهار داشت:پس از حضور باشکوه ،حماسی و بی نظیر مردم در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دشمنان قسم خورده انقلاب از داخل و بیرون کشور برای جبران ناکامی و شکست سنگین خودشان به بهانه و اهی تقلب در انتخابات و با سوء استفاده از حلم و صبر مردم انقلابی و نظام جمهوری اسلامی دست به تحرکاتی زدند که ماه ها کشور را تحت تاثیر قرار داده و دشمنان را امیدوار کردند.

تیموری گفت : در ادامه این تحرکات مذبوحانه سرانجام در روز عاشورای سال 88 بی حرمتی به نظام مسئولین و بالاتر از همه آرمان ها، چارچوب و شاکله اعتقادات عاشورایی مردم را هدف قرار دادند و عملا به مقدسات هتک حرمت کردند.

وی افزود: این بی حرمتی و هتاکی بی سابقه را مردم انقلابی و با بصیرت ایران سه روز بعد در تاریخ نهم دی ماه 88 جواب قاطع و دندان شکن دادند .

رئیس دانشگاه آزاداسلامی خاتم گفت : مردم بصیر و فهمیده ایران اسلامی با حرکتی خود جوش و جلوتر از دستگاه های تبلیغاتی نظام با احساس تکلیف در مقابل هتاکان به فرهنگ ناب و اصیل عاشورایی در یک روز غیر تعطیل به صحنه آمدند و خالق حماسه ای جاویدان در جمع کردن طومار فتنه گران از صحنه خیابان ها و اماکن عمومی شدند .

تیموری گفت:مردم آنجا که حس کردند دیگر بحث تنها انتخابات نیست بلکه تیشه زدن به ریشه اعتقادات و اسلام اصیل است خود وارد میدان شدند که البته به فرموده مقام معظم رهبری این کار خداست این دست قدرت الهی است .

وی بابیان اینکه نهم دی قیام عاشورائیان علیه عاشورا ستیزان بود خاطر نشان کرد: ان شاء الله خداوند متعال همواره حافظ نظام و دست آوردهای عظیم آن که ثمره خون های پاک هست و تا حضور دولت یار منتظر اطاف بیکرانش در قبال ین نظام هستیم.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.