شناسه : 5737523
اختصاصی/ امام جمعه هرات:


امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهر هرات گفت : روز نهم دی ماه این انقلاب را برای همیشه بیمه کرد و دشمنان قسم خورده فهمیدند که با دم شیر نمی توان بازی کرد .

حجت الاسلام محمد رضایی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهر هرات در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی طنین خاتم ضمن آرزوی توفیق برای خادمین نظام خصوصا مقام معظم رهبری در جمهوری اسلامی عامل اصلی بروز فتنه 88 را ضربه زدن به جمهوری اسلامی بیان کرد و گفت : در این مدت سی و چند سال هر سال یک انتخابات در کشور با موفقیت برگزار شده است ولی دشمن به فکر ضربه زدن به انقلاب بوده و از هر راهی وارد شده است و در سال 88 نیز با طرح تقلب در انتخابات سعی در نابود کردن نظام داشتند .

حجت الاسلام رضایی با اشاره به اینکه در سال 88 پس از انتخابات دور نهم ریاست جمهوری عده ای با تحریک دشمن و تحت عنوان تخلف در انتخابات تجمعاتی غیر قانونی برگزار کردند گفت : متاسفانه این تجمعات منجر به توهین علیه جمهوری اسلامی بی احترامی به امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری و همچنین در روز عاشورا توهین به ساحت مقدس ابی عبدالله الحسین (ع) و عزادارن حسینی، منافقان چهره خود را نمایان کردند.

وی بااشاره به حضور مردم و خلق حماسه 9 دی افزود : با رسوا شدن منافقین و عروسک های خیمه شب بازی آمریکا مردم به ماهیت منافقین و دشمنان خارجی را پی بردند و با حضور خود حماسه عظیم 9 دی را خلق کردند .

حجت الاسلام رضایی گفت : روز نهم دی ماه این انقلاب را برای همیشه بیمه کرد و دشمنان قسم خورده فهمیدند که با دم شیر نمی توان بازی کرد .

توجه به آیتم های رهبری اساس کاردر انتخابات خرداد 92

نماینده ولی فقیه در شهر هرات در پاسخ خبرنگار طنین خاتم مبنی برارائه راهکار برا خنثی کردن توطئه دشمن در انتخابات سال 92 گفت : نکته اصلی که مقام معظم رهبری بارها اشاره نمودند و حتی روایات ما به آن اشاره دارند این است که مردم باید آگاهی داشته باشند که این آگاهی تعبیر به بصیرت شده است .

حجت الاسلام رضایی افزود: گاهی حضور در صحنه و سیر تبلیغات زود هنگام برای انتخابات کار درستی نیست ولی متاسفانه کشور ما شش ماه قبل از انتخابات فکرها مشوش و تا شش ماه بعد از انتخابات فکرمردم مردد است و بهترین راه برای توطئه دشمنان توجه به آیتم هایی است که رهبری انقلاب ، علما و بزرگان به ویژه جامعه مدرسین و جامعه روحانیون مبارز آن را ترسیم می نمایند است .

امام جمعه هرات همچنین در مورد حضور جریان انحرافی در انتخابات آینده گفت : ما در همه موارد اعم از ارتباطات خارجی ، صلح و دفاع ،انتخابات و ... باید تابع مقام معظم رهبری (مدظله العالی) باشیم و دکترین نظام را معظم له بر عهده دارندو اگر گاهی چیزاهای غیر آن شنیدیم باید خط قرمز خود را کلام رهبری بدانیم و عوامل انحرافی در همه ی زمان ها می توان گفت از خلقت بشر تا به حال در مقابل خط اصیل بوده است و این ملاک تشخیصی برای تمایز افراد از یکدیگر است و این تشخیص با بالابردین آگاهی و بصیرت به دست می آید .

پرچم داران فتنه 88 حق شرکت در انتخابات را ندارند

حجت الاسلام رضایی گفت : همه سیاستمداران جمهوری اسلامی معتقدند جریان اصلاح طلب یعنی کسانی که پرچم دار اختلافات نهم دی ماه و وقوع فتنه 88 بودند حق دخالت در مسائل انتخابات یا کاندیدا شدن را ندارند بلکه می توانند جهت رای دادن شرکت کنند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.