شناسه : 10394441
اصلاح طلبان همچنان در سکوت

"9 دی" واکنش مرم به کدام جنایت‌ها بود؟ +تصاویر تکان‌دهنده


اصلاح‌طلبان، ترجیح می دهند با سکوت درباره 9 دی، آن را بی اهمیت جلوه داده و به فراموشی بسپارند و در این میان، حتی واکنش منفی به این حماسه مردمی را باعث زنده شدن آن انگاشته‌اند!

حماسه مردمی 9 دی، با وجود تلاش پنهان و آشکار جریان اصلاح طلب که در دولت یازدهم، برخی پست های حساس را نیز به دست گرفته اند، در میان مردم فراموش نشده است.

به گزارش طنین خاتم، در برنامه های مربوط به سالگرد 9 دی، که از روزهای گذشته در قالب نشست ها، میزگردها و سخنرانی های مختلف در کشور برگزار شده بود، هیچ خبری از اصلاح طلبان و جریان حامی فتنه در انتخابات 88 نبود. در میان مطالب امروز روزنامه های اصلاح طلب مطابق پیش بینی، تقریبا هیچ خبری از سالگرد حماسه 9 دی نیست.

نکته قابل تامل اینکه این جریان سیاسی، حتی در سالگرد حماسه 9 دی، به صورت علنی به مخالفت با آن نیز نپرداخته و سیاست سکوت را در پیش گرفته است. به نظر می رسد حامیان فتنه و دسته بزرگی از اصلاح طلبان، ترجیح می دهند با سکوت در مقابل این رویداد بزرگ سال های اخیر، آن را بی اهمیت جلوه داده و به فراموشی بسپارند و در این میان، حتی واکنش منفی به این حماسه مردمی را باعث زنده شدن آن انگاشته اند!

این در حالی است که حجم جنایت های صورت گرفته در جریان 8 ماه فتنه علنی علیه اصل نظام جمهوری اسلامی به اندازه ای گسترده است که به راحتی فراموش شدنی نیست. در واقع، حماسه 9 دی 88، واکنش مردم به جنایت های متعددی بود که برخی تصاویر تکان دهنده مربوط به آن در زیر قابل مشاهده است:


 
منبع:صراط


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.