شناسه : 35591351


کاربران فضای مجازی در حمایت از نامه آیت الله یزدی و اعتراض به جوسازی برخی فرصت طلبان هشتگ " #نامه_انقلابی " را به ترند برتر توئیتر تبدیل کردند.

به گزارش طنین خاتم، انتشار تصویری از آیت الله شبیری زنجانی در دیدار با یکی از سران فتنه مورد اعتراض برخی از علما و مراجع قرار گرفت. از جمله آیت الله محمد یزدی با نگاش نامه سرگشاده ای به آیت الله شبیری زنجانی خواستار رعایت شئون مرجعیت و احترام نظام اسلامی حاکم شد.

در این نامه آمده است: «پیرو انتشار تصاویری در فضای مجازی از حضرتعالی در کنار برخی افراد مسئله دار که برای نظام جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری«دام ظله العالی» احترامی قائل نیستند؛ بدین وسیله به عرض می‌رساند، این موضوع ناراحتی و تعجب مقلدین و حوزویان را در پی داشته است.
اینجانب نیز در دو مرحله با حضرتعالی مکاتباتی در مورد برخی از مسائل دیگر داشته ام که جواب قانع کننده ای دریافت نکردم؛ لذا این نامه رابه ناچار به صورت سرگشاده خدمتتان ارسال ‌کردم. چگونه می‌شود، حضرتعالی که فرصتی برای ملاقات با هیات رئیسه مجمع عمومی اساتید را ندارید، فرصت می‌کنید در منزل آقایی در تهران حاضر شوید و با این آقایان ملاقات داشته باشید.

طبیعتا این نامه روشنگرانه انتقاد شدید حامیان فتنه را به دنبال داشت. اما لیست بلندبالای توهین مدعیان امروز شان مرجعیت به معصومین و مراجع عظام از دید کاربران فضای مجازی دور نماند تا جایی که هشتگ " #نامه_انقلابی " به ترند برتر توئیتر تبدیل شد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.