شناسه : 35609659
امام جمعه موقت هرات:


امام جمعه موقت هرات با بیان اینکه ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار است، تأکید کرد: ۱۳ آبان‌های تاریخ انقلاب ایران اسلامی سند محک بر جنایات آمریکاست.

به گزارش طنین خاتم؛ خطیب نماز جمعه هرات در خطبه های این هفته خود نمازگزاران را به رعایت تقوا الهی توصیه و سفارش کرد.

امام جمعه وقت هرات در خطبه اول به تبیین مولفه های دستیابی به تمدن نوین اسلامی و توسعه پایدار پرداخت.

حجت الاسلام غلامرضا محمودی گفت: اصلاح ساختاری لایحه بودجه جهت دستیابی به تمدن نوین اسلامی و توسعه پایدار یک ضرورت انکار ناپذیر است.

خطیب نماز جمعه هرات با اشاره به روز ملی مبارزه با استکبار جهانی از سیزده آبان به عنوان زلزله ای در تاریخ سیاسی جهان نام برد.

محمودی با بیان اینکه ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار است، تأکید کرد: ۱۳ آبان‌های تاریخ انقلاب ایران اسلامی سند محک بر جنایات آمریکاست.

وی فتح لانه جاسوسی آمریکا را به عنوان یک مانع در برابر توطئه های امریکا بر علیه انقلاب اسلامی ارزیابی نمود.

امام جمعه موقت هرات توطئه جدید صهیونیست ها در ایجاد تنش در روابط ایران و اروپا را در راستای جنگ تمدن ها دانست و خاطر نشان کرد: مسئولین باید نسبت به خنثی سازی این توطئه هوشیار باشند و با آگاهی قدم بردارند.

خطیب نماز جمعه هرات به مولفه های صنعتی شدن شهرستان خاتم اشاره و اظهار داشت: نماینده خاتم در مجلس شورای اسلامی و نیز مسئولین استانی و شهرستانی باید هرچه سریعتر درباب تشکیل صندوق توسعه سرمایه گذاری در خاتم اقدام کنند و با استفاده از حجم نقدینگی و ظرفیت صاحبان سرمایه در جهت صنعتی شدن شهرستان گام بردارند.

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.