شناسه : 35864165
معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد


معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: مقدمات لازم برای تخصیص اعتبار جاده شهربابک- خاتم انجام شده و امیدواریم در هفته آینده این اعتبار تامین شود.

به گزارش طنین خاتم؛ محمدرضا کدخدازاده در حاشیه بازدید از محور جاده شهربابک به خاتم با اشاره به اینکه جاده شهربابک به شهرستان خاتم به عنوان مسیر مواصلاتی بین سه استان کشور و با توجه به حجم تردد و آمار بالای تصادفات، گفت: با توجه به محدودیت اعتبار برای اجرای پروژه‌ها در کشور، پروژ‌های مهم در اولویت قرار گرفتند که پروژه جاده شهربابک به خاتم یکی از آن‌ها محسوب شده است.

وی افزود: جاده شهربابک به خاتم با مسافت ۷۲ کیلومتر  از هر دو طرف پیمان سپاری شده و ۱۴ کیلومتر از طرف شهربابک با تکنولوژی جدید و استفاده از بتن زیرسازی شده و به مرحله‌ی روکش آسفالت رسیده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به محدودیت بودجه‌ی دولتی در شرایط کنونی کشور، گفت: با پیگیری‌ها و تلاش‌های نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی، مقدمات لازم برای تخصیص اعتبار انجام شده و امیدواریم در هفته آینده این اعتبار تامین شود و با توجه به اینکه قیر مورد نیاز تامین شده، بایستی کار عملیاتی این پروژه ادامه یابد.

وی گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده تصمیم ما بر این است که بتوانیم تا عید نوروز ۲۰ کیلومتر از این محور را از طرف شهربابک بهسازی و استاندارد سازی کنیم و محور را به صورت ایمن در اختیار مردم قرار دهیم.

علی اسدی نماینده مردم شهربابک در خانه ملت نیز با اشاره به محدودیت اعتبار دولت برای اجرای پروژه ها، بیان کرد: با توجه به پیگیری‌های زیادی که برای تکمیل پروژه‌ی جاده شهربابک به خاتم انجام دادیم توانستیم مبلغ ۸ میلیارد و ۳۰۰ تومان را برای اجرای آن در نظر بگیریم که مقداری از آن تاکنون تخصیص داده شده است.

وی افزود: در ادامه رایزنی‌های انجام شده توانستیم اعتباری در حدود ۱۰ میلیارد تومان از منابع دیگر در نظر بگیریم که در صورت محقق شدن آن می‌توانیم شاهد تکمیل پروژه‌ی جاده شهربابک به خاتم باشیم و رضایت و ایمنی مردم را تامین نماییم.

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.