شناسه : 20105586
رئیس ستاد انتخابات استان یزد خبر داد؛


رئیس ستاد انتخابات استان یزد در نشستی با اعضای انتخابات شهرستان خاتم گفت: آمار انتخابات در این استان از نظر سیستمی دارای کمترین اشکالات بوده که در همین راستا در کشور از نظر سلامت انتخابات برتر شناخته شده است

به گزارش طنین خاتم، رئیس ستاد انتخابات استان یزد به تعامل سازنده بین هیات های اجرایی و نظارت در استان اشاره و اظهار داست از زمان شروع برنامه ریزی تعامل بین عوامل اجرایی و نظارت برقرار بود و در این زمینه نیز در زمان انتخاب کمترین رد صلاحیت صورت گرفت.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار خاطرنشان کرد: با تکیه بر اعتماد بر عوامل اجرایی و نظارت در انتخابات، آموزش های لازم و به موقع، بکارگیری افراد شایسته و باتجربه توانستیم  انتخابات سالمی را در هفتم اسفند ماه رقم بزنیم.
طالبی با اشاره به اینکه در انتخاب فرمانداران و بخشداران در دولت تدبیر و امید کسانی انتخاب شدند که در مسئولیتها قبلی تجربه برگزاری انتخابات را داشته اند و از تجربه کافی و وافی برخوردار بوده اند اظهار کرد: انتخابات مرحله اول دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان با صلابت و امنیت کامل و بر اساس موازین و معیارهای قانونی به خوبی برگزار شد.
رئیس ستاد انتخابات استان از بیشترین نرخ حضور مردم در در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مقایسه با دوره های قبل در استان خبر داد.
وی ضمن بیان آمادگی کامل در برگزاری دور دوم انتخابات مذکور خاطرنشان کرد: تغییراتی که در این دوره بسیار کم است و همچنین واجدین شرایط از تاریخ 10/2/1377 و قبل از این تاریخ می توانند رای دهند همچنین کسانی که در دور قبل در همین حوزه انتخابیه رای داده اند شرایط رای دهی در این حوزه را دارند.
طالبی شروع تبلیغات کاندیدا را از ساعت 8صبح پنجشنبه یکم ادریبهشت تا ساعت 24 روز نهم اردیبهشت اعلام داشت.
در ابتدای این نشست همچنین فرماندار خاتم با اشاره به اینکه در دور اول انتخابات هیچگونه خللی در بحث انتخابات وجود نداشت اظهار داشت: دستگاه های اجرایی با بی طرفی به وظایف خود عمل كردند.
محمد زاده رحمانی مشارکت مردم شهرستان در انتخابات را 74 درصد اعلام  و افزود: امید داریم تا در دور دوم نیز با حضور حداکثری مردم انتخاباتی سالم و باشكوه را شاهد باشیم.
وی تعداد شعب اخذ رای در شهرستان را 36 شعبه بیان کرد و گفت: 20 شعبه در بخش مرکزی، 16 شعبه در بخش مروست است که از این تعداد 11 شعبه سیار و بقيه ثابت مي باشند.
 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.