شناسه : 10935978
با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم

یادواره تنها شهید منطقه توتک خاتم برگزار شد


یادواره شهید ˈعطاالله بذرافشانˈ تنها شهید روستای توتک خاتم پنجشنبه شب در مسجد ابوالفضل(ع) این منطقه برگزار شد.

به گزارش طنین خاتم، فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان خاتم در این آیین به جایگاه مقدس شهادت در جامعه اشاره و اظهار داشت : شهادت دارای مرتبه بزرگ و ارزشمندی است که افتخار آن نصیب هر کسی نمی شود.

غلامرضا فتحی افزود: شهیدان برای رفاه و آسایش مردم جامعه و برقراری نظم و امنیت جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند و امروز وظیفه ما این است که راه آنها را ادامه دهیم.

وی اظهار کرد: پیروزی انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن به همت خون مطهر شهیدان به وجود آمده و بنابراین گرامیداشت یاد آنان در جامعه یک ضرورت است.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه خاتم، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه مهم خواند و افزود: بایستی با نهادینه کردن این فرهنگ ارزشمند، انقلاب اسلامی و امنیت موجود را بیمه کرد.

فتحی ادامه داد: حضور بسیجیان در همه صحنه ها و عرصه های انقلاب اسلامی ارزشمند و خدمات این نیروی مردمی در دوران جنگ تحمیلی و چه پس از آن امری غیر قابل انکار است .

وی ادامه داد: در حال حاضر دشمن تلاش دارد از طریق جنگ نرم به نظام مقدس اسلامی ضربه بزند و ما باید همواره آگاهانه در صحنه حضور داشته باشیم.

وی افزود: خوشبختانه بصیرت وآگاهی ملت ایران تا کنون تمام نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب نموده وآن ها را در اجرای نقشه هایشان ناکام نموده است.

فتحی با گرامیداشت دهه خجسته فجر اظهار داشت:این ایام یادآور رشادت زنان و مردان مومنی است که نظام شاهنشاهی را سرنگون و نظام مقدس جمهوری اسلامی را جایگزین آن کردند و این انقلاب پایان ظلم و ستم شاهنشاهی در ایران بود.

اجرای نمایش، شعر خوانی و مقاله، مداحی، مسابقه سرود و موسیقی از دیگر برنامه های نخستین یادمان شهید منطقه توتک خاتم بود.
 

 

 

منبع: ایرنا


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.