شناسه : 11107004
امام جمعه هرات؛

گزینه های روز میز ،ملت ایران هستندکه با وحدت و همدلی مقابل ظلم ایستادگی می کنند


امام جمعه هرات گفت: گزینه های روز میز ،ملت ایران هستند که با وحدت و همدلی مقابل ظلم ایستادگی می کنند

به گزارش خبرنگار طنین خاتم،خطیب نماز جمعه هرات در خطبه های اول خود نمازگزاران را به تقوا سفارش کرد

 

حجت الاسلام محمد رضایی خطیب نماز جمعه هرات ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی اظهار داشت: :درهمه احوال به فکر قیامت باشیم.

خطیب نماز جمعه هرات در ادامه به روایتی از پیامبر اکرم (ص) در مورد اخلاق نیکو پرداخت و گفت : به گفته پیامبر (ص)  کسی که خوش اخلاق و خوش مشرب  باشد ناراحتی ها و سختی های زندگی برای او بی معنی می شود  

حجت الاسلام محمد رضایی خاطر نشان کرد :  امام على علیه السلام می فرماید : ؛خوش اخلاقى روزى ها را زیاد مى کند و میان دوستان انس و الفت پدید مى آورد.

رضایی در خطبه های دوم خود به مقوله فساد پرداخت و اظهار داشت : فساد شالوده و بنیان یک جامعه را از بین میبرد ، وقتی فساد در جامعه ای زیاد شود تمام جامعه با آن درگیر هستند و برای پیشرفت جامعه ،فساد را باید ریشه کن کرد .

 

خطیب نماز جمعه هرات ضمن عرض تبریک به مردم ولایت مدار هرات برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن از آنان تشکر و قدردانی کرد

حجت الاسلام محمد رضایی گفت : حضور میلیونی مردم در راهپیمایی 22 بهمن موجب افتخار میهن اسلامی است و وجود تک تک ملت ایران باعث اقتدار اسلام و نظام می شود .

رضایی در ادمه خاطر نشان کرد : دولت جمهوری اسلامی ایران به پشتوانه این ملت هیچگاه از مواضع  و حقوق خود کوتاه نخواهد آمد .

 

خطیب نماز جمعه هرات در ادامه اظهار داشت : جمهوریت و اسلامیت در این مملکت حرف اول را میزند و این انقلاب و اسلام را همه جهانیان به بنام امام می شناسند .

حجت الاسلام محمد رضایی گفت: جهانیان امروز از رهبر معظم انقلاب به عنوان فردی مقتدر نام می برند و نامه رهبری به جوانان اروپایی و اثرات آن نامه ،  بر اقتدار امام خامنه ای افرود .

حجت الاسلام رضایی اظهار داشت : ملت ایران هیچ وقت و در هیچ زمانی دست بسته نیست و این دست دشمنان اسلام است که بسته است و با زبان باز برای ملت ایران خط و نشان می کشند و از گزینه های روی میز حرف میزنند غافل از اینکه گزینه های روز میز،  مردمان این دیار است که با شعار مرگ بر آمریکا ثابت کردند که هیچگاه پشت رهبررا خالی نخواهند کرد و این را در تک لحظه های تاریخ به جهانیان ثابت کردند .

رضایی در پایان خطبه ها از بودجه اختصاص یافته برای روکش آسفالت جاده هرات شهربابک خبر داد و از مسئولین مربوطه خواست که به طور جد پیگیر این موضوع باشند تا مسافرین نوروزی با اطمینان خاطر در این جاده تردد کنند

 .


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.