شناسه : 35357455
حمله تروریستی اهواز بار دیگر ثابت کرد؛


دشمن از پیشگامان رشادت و حماسه، کینه‌ای دیرینه دارد و هر گفتار و کرداری که در مسیر شبهه‌افکنی و چنگ‌زدن بر چهره این عزیزان باشد، همسویی با جنایتکاران خواهد بود.

طنین خاتم به نقل از یزدرسا؛ حمله تروریستی به مراسم رژه اهواز نشان داد که دشمن هیچگاه از دشمنی با ملت ایران دست برنداشته و نمی‌دارد و از هیچ فرصتی برای ضربه‌زدن به نظام خودداری نمی‌کند.

تامل در ماجرای دردناک فوق این نکته را بیش از پیش گوشزد می‌کند که پشت پرده‌ هجمه‌های دشمنان بیرونی به ارکان اقتدار نظام از جمله نیروهای مسلح را دریابیم و این واقعیت را آویزه گوشمان قرار دهیم که دشمنان از هیچ اقدامی برای ضربه‌زدن به ارکان اقتدار نظامی ایران خودداری نمی‌کنند.

طبیعی است دشمنان قسم‌خورده در این راه از عوامل جیره‌خوار خود نیز به خوبی استفاده می‌کنند؛ جیره‌خوارانی که یا در کسوت تروریست‌هایی دنی فرزندان رشید ملت را به رگبار کین می‌بندند و یا در پوشش‌های به‌ظاهر موجه و قامت‌هایی‌ خوش خط و خال با تحلیل‌ها و غرض‌پراکنی‌های حساب‌شده می‌کوشند با تمسک به هر رطب و یابسی با چاشنی‌‌های سفسطه و وارونه نمایی، هیمنه و اقتدار فرزندان جان برکف ملت در نیروهای مسلح جمهوری اسلامی را خدشه دار کنند.

حمله تروریستی اهواز نیز همچون دیگر حملات تروریستی به مردم و نیروهای مسلح تلخ و دردناک است؛ اما تلخ‌تر از آن رفتار کسانی است که خواسته یا ناخواسته همسو با دشمنان این مرز و بوم در مسیر تضعیف نیروهای مسلح قدم برمی‌دارند و گاه و بیگاه سخنان و کلمات نیش‌دار و طعن‌آمیز به فرزندان ملت در نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسداران را چاشنی بازی‌های جناحی و فرصت‌‌طلبی‌های سیاسی خود می‌کنند.

 بی‌گمان اقدام کسانی که با شانتاژهای رسانه‌ای و هوچی‌گری‌های پرسفسطه، ضد نیروهای انقلابی و پرصلابت مسلح عمل می‌کنند، اگر قبیح‌تر از اقدامات ترورریستی همچون حادثه اخیر اهواز نباشد، دست‌کمی از آن نداشته و نخواهد داشت. حادثه تروریستی اخیر اهواز نشان داد که دشمن از فرزندان برومند ملت در صفوف مقدم رشادت و حماسه، کینه‌ای شیطانی و دیرینه دارد و هر گفتار و کرداری که در مسیر شبهه‌افکنی و زیرسؤال بردن نفسانی این عزیزان باشد، همسویی آشکار با جنایتکاران خواهد بود. در این باره گفتنی‌ها بسیار است.

نویسنده :‌ مریم شورکی
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.