شناسه : 14629116
واکنش استاندار یزد به کودک سوزی صهیونیست ها:

کودک کشی نشان دهنده چهره خالی از عاطفه رژیم صیهونیستی/ استکبارستیزی خط مشی روشن و موضع مشخص ملت و نظام است


میرمحمدی در خصوص اقدامات وحشیانه اخیر رژیم غاصب صیهونیستی و کشتار بی رحمانه کودکان گفت: اقدام ظالمانه کودک کشی توسط رژیم صیهونیستی،نشان دهنده چهره خالی از عاطفه این رژیم بوده و تمامی جوامع ومذاهب بشری، این گونه اقدامات را زشت و ناپسند می دانند.

 به گزارش یزدرسا؛استاندار یزد در مصاحبه اختصاصی با یزد امـــــروز؛ در خصوص  اقدامات وحشیانه اخیر رژیم غاصب صیهونیستی و کشتار بی رحمانه کودکان

گفت: اقدام ظالمانه کودک کشی توسط رژیم صیهونیستی،نشان دهنده چهره خالی از عاطفه این رژیم بوده و تمامی جوامع ومذاهب بشری، این گونه اقدامات را زشت و ناپسند می دانند.

سید محمد میرمحمدی ادامه داد:آرمان فلسطین،به واسطه حقانیت خود به زودی بر مردم دنیا آشکار شده وجهانیان پی خواهند برد که این آرمان ،آرمان همه جوامع آزادی خواه وآزاداندیش بوده و مردم دنیا در بازگشت به فطرت پاک خود پذیرای این آرمان خواهند شد.

عالی ترین نماینده دولت در استان در خصوص انتظار دولت از مجلس در بررسی جمع بندی هسته ای اظهار داشت: دولت از مجلس می خواهد که در بررسی خود منافع و مسائل ملی را با توجه به نظرات مقام معظم رهبری در نظر بگیرد.

میرمحمدی تاکید کرد: البته مجلس از ارکان نظام محسوب می شود و قطعاً جدای ازدولت نبوده و خواهان حفظ منافع ملی ودستاوردهای  نظام می باشد.

وی در مورد وضعیت استکبارستیزی ملت ایران پس از جمع بندی هم ابراز داشت: با عنایت به سخن ارزشمند امام راحل که فرمودند:«تا ظلم هست مبارزه هست» بنابراین زمانی موضع ظلم ستیزی کمرنگ می شود که شاهد ظلمی در جهان نباشیم.

استانداریزداضافه کرد: این یک خط مشی روشن و موضع مشخص ملت و نظام می باشد و از آن جا که هیچ کس دردنیا طرفدار ظلم و ظالم نبوده و نیست ملت بزرگ ایران و نظام مقدس اسلامی طرفدارظالم نبوده و همواره  به دنبال حق و مظلوم است
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.