شناسه : 14629153
نماینده 5 شهر استان یزد در مجلس:

کودک‌سوزی صهیونیست‌ها؛ حقانیت شعار «اسرائیل باید نابود شود» امام(ره) را اثبات می کند


عضو کمیسیون شوراهای مجلس با اشاره به جنایت جدید صهیونیست‌ها در سوزانده نوزاد 18 ماهه فلسطینی گفت: کودک‌سوزی صهیونیست‌ها؛ حقانیت شعار «اسرائیل باید نابود شود» امام(ره) را اثبات می کند.

به گزارش طنین خاتم، حجت الاسلام والمسلمین دخیل عباس زارع زاده در مصاحبه با صبح مهریز با اشاره به جنایت جدید صهیونیست‌ها در زنده سوزاندن کودک فلسطینی اظهار داشت:  تمامی وجود اسرائیلی توام با جنایت ، خباثت و آدم کشی است .

وی اضافه کرد: این رژیم سفاک و نا مسشروع در 70 سال گذشته به غیر از جنایات و کودک کشی چیز دیگری را از خود نشان نداده است .

نماینده پنج شهرستان استان یزد اظهار داشت: غاصبان صهیونیستی سال های متمادی است که با حمایت آمریکا جنایتکار و حتی با چراغ سبز برخی کشورهای به اصطلاح اسلامی منطقه از هیچ جنایاتی دریغ نکرده اند .

زارع زاده گفت: کشتن یک کودک مظلوم و بی‌گناه 18 ماهه فلسطینی بار دیگر چهره کریه اسرئیل غاصب و حامیان آنها را به خوبی در منظر جهانیان نشان دادد .

وی تصریح کرد: این جنایت ما و جهانیان را به این مطلب مهم بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام (ره) می رساند که اسرائیل باید نابود شود .

نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: ملت ایران به خود می بالد و افتخار می کند که اسرائیل و آمریکا را همچنان دشمنان بشریت و انسانیت می داند .

زارع زاده گفت: روح اصلی انقلاب مقدس ما همان کفر ستیزی و برائت از مشرکان و بخصوص دنیای استکباری است .  
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.