شناسه : 34402236
نماینده شهرستان خاتم در شورای استان یزد :


نماینده شهرستان خاتم در شورای استان با توجه به بعد مسافت خاتم نسبت به استان یزد، خواستار توجه ویژه مسئولین استانی نسبت به این منطقه شد.

به گزارش طنین خاتم؛ صادق پوراحمدیان، نماینده شهرستان خاتم درشورای استان یزد ضمن تبریک روز ملی شوراها بر ضرورت ارتقای جایگاه شوراها بیش از پیش تاکید کرد.
 
پوراحمدیان یکی ازمشکلات شهرستان خاتم را نبود امکانات بهداشتی و درمانی در این منطقه عنوان و اظهار داشت: با توجه به مصوبه دولت برای ساخت درمانگاه تامین اجتماعی متاسفانه هنوز این امر محقق نشده است و طرح در حد جا نمایی مطرح و وقفه هایی برای جا نمایی به وجود امده است.
 
وی با توجه به بعد مسافت شهرستان خاتم نسبت به استان یزد خواستار توجه ویژه مسئولین استانی نسبت به این پروژه شد.
 
نماینده شهرستان خاتم درشورای استان یزد با تاسف بار خواندن وضعیت جاده های موصلاتی شهرستان، افزود:  وضعیت جاده های خاتم بسیار حادثه خیز و تاسف بار است وهر بار شاهد مرگ ومیر شهروندان در این مسیرها هستیم که باید نگاه مسئولان به این موضوع نیز جلب شود.
 
وی  خشکسالی د و دهه اخیردر خاتم را از دیگر مشکلات شهرستان عنوان و خاطر نشان کرد: با توجه به خشکسالی ها خسارت جبران ناپذیری به بخش کشاورزی این شهرستان وارد شده است که باید نسبت به جبران این خسارات ها و حمایت از قشر کشاورز نیز تدابیر ویژه ای اتخاذ شود.
 
 پوراحمدیان ایجاد اشتغال در خاتم را یکی از موانع جلوگیری از امهاجرت جوانان به مرکز استان عنوان و اظهار داشت: امیدواریم با ایجاد اشتغال پایدار و حمایت از صنعت بتوانیم از مهارجت جوانان جلوگیری کنیم و شهرستان خاتم را در مسیر توسه قرار دهیم.
 
وی ساماندهی اتباع خارجی نیز از مسائل مطرح شده در شورای استان عنوان و افزود: در این زمینه نیز ساماندهی اتباع بیگانه در دست پیگیری است.
که ساماندهی ان در دست پیگیری است‌.
 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.