شناسه : 10484372
با حضور مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان؛

کلنگ احداث دهکده گردشگری بهشت مسیح شهرستان خاتم به زمین خورد


با حضور مدیر میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کلنگ احداث دهکده گردشگری بهشت مسیح شهرستان خاتم به زمین خورد

به گزارش طنین خاتم، در مراسمی با حضور شرافت، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و زاده رحمانی، فرماندار شهرستان خاتم و اعضای شورای اسلامی شهر هرات کلنگ دهکده گردشگری شهرستان خاتم در جوار نهرمسیح، تنها رودخانه دائمی استان یزد به زمین خورد.

این دهکده گردشگری در زمینی معادل 12 هکتار احداث و دارای قسمتهای باغ ویلا، سوئیت های سنتی و مدرن، تالارهای پذیرایی، شهربازی، پدیده موج های آبی و .... می باشد.

زاده رحمانی در مراسم کلنگ زنی این پروژه اظهار داشت با توجه به آثار باستانی و جاذبه های طبیعی و گردشگری که در شهرستان خاتم وجود دارد جای خالی اماکن اقامتی و مجتمع های رفاهی تفریحی در شهرستان احساس می شد. لذا بر آن شدیم با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گدشگری استان نسبت به رفع این نقیصه اقدام کنیم که در این راستا مجتمع گردشگری پدیده المپیک مروست در شرف تکمیل  و راه اندازی است و مجموعه تالار پذیرایی سلیم آباد نیز با پیشرفت فیزیکی 60 درصد، در حال احداث است و امیدواریم با توجه به توان و پشتکاری که در سرمایه گذار و مجری دهکده گردشگری بهشت مسیح هرات سراغ داریم، قسمت ها و واحدهای مختلف این پروژه  تا سال آینده راه اندازی شوند.

شرافت نیز در این مراسم اظهار داشت در چند ماه اخیر فعالیت های قابل توجه و ملموسی در حوزه گردشگری شهرستان خاتم انجام گردیده و معرفی جاذبه های گردشگری، راه اندازی تورهای داخل استانی به شهرستان خاتم، تداوم شناسایی و ثبت آثار، احیاء و مروت ابنیه تاریخی و اعطای تسهیلات به متقاضیان اجرای پروژه های گردشگری در شهرستان خاتم در دستور کار این اداره کل می باشد.


رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.