شناسه : 15138609
دعای درگوشی هاشمی هم اثر نکرد!

کشف ۳۰ سکه طلا و یک گوشی تلفن همراه از «آقازاده» در اوین!


سخنگوی قوه قضاییه از کشف حدود ۳ سکه طلا اعم از ربع سکه، نیم سکه و سکه‌های گرمی و یک دستگاه موبایل به همراه سیمکارت از مهدی هاشمی در زندان اوین خبر داد.

به گزارش طنین خاتم، غلامحسین محسنی اژه‌ای در هشتادوچهارمین نشست خبری هفتگی خود با خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص بازرسی از بند 7 زندان اوین و کشف اشیا و وسایل غیرمجاز از مهدی هاشمی که در این بند نگهداری می‌شود، گفت: طبق ضوابط خود زندان هرازچندگاهی یک بازرسی به صورت سرزده یا با تمهیدات قبلی از برخی بندها به عمل می‌آید و متاسفانه گاه و بیگاه نیز وسایل غیرمجاز نیز پیدا می‌شود و گاها نیز زندانیان سروصدا می‌کنند که چرا بازرسی می‌کنید.

معاون اول قوه قضاییه افزود: در هفته گذشته نیز از بند 7 و 8 زندان اوین بازرسی به عمل آمد و از ایشان نیز یک گوشی تلفن همراه با سیم‌کارت مربوطه و تعدادی قطعه سکه اعم از ربع سکه، نیم سکه و سکه‌های گرمی که حدود 30 عدد بود کشف شد البته سکه‌ را نمی‌شود گفت غیرمجاز است اما اینکه از قبل با خودش برد یا بعدا به زندان برده است و اینکه چه کار می‌خواسته بکند، معلوم نیست ولی داشتن تلفن همراه غیرمجاز است. البته از برخی زندانیان دیگر نیز تعدادی گوشی تلفن همراه کشف شد.

تسنیم/

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.