شناسه : 11789909
اداره کل روابط عمومی وزارت اطلاعات با صدور بیانیه‌ای خبر داد

کشف و شناسایی پیکر شهید دانایی‌فر توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) +جزئیات


اداره‌ کل روابط عمومی وزارت اطلاعات با صدور بیانیه‌ای از کشف و شناسایی پیکر مطهر شهید بزرگوار جمشید دانایی‌فر و انتقال پیکر آن شهید به داخل ایران خبر داد.

به گزارش طنین خاتم،  اداره‌ کل روابط عمومی وزارت اطلاعات با صدور بیانیه‌ای از کشف و شناسایی پیکر مطهر شهید بزرگوار جمشید دانایی‌فر و انتقال پیکر آن شهید به داخل ایران خبر داد.

 

 

متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم رب‌الشهدا و الصدیقین

به آگاهی ملت شریف ایران اسلامی می‌رساند با تلاش شبانه روزی و مستمر اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) و دستگیری تنی چند از عوامل دخیل در به شهادت رساندن گروهبان دانایی‌فر، بعد از گذشت یک سال از این جنایت به دست عناصر گروهک تروریستی ضدانقلاب، پیکر مطهر شهید بزرگوار کشف، شناسایی و در تاریخ اول فروردین 94 به داخل کشور بازگردانده شد.

 

این شهادت را به امام زمان(عج)، نایب برحقش، خانواده گرامی شهید بزرگوار و مردم شریف جمهوری اسلامی ایران تهنیت و تسلیت می‌گوییم.

اداره کل روابط عمومی وزارت اطلاعات

 

بازگشت پیکر شهید دانایی‌فر در نوروز 94 به آغوش خانواده / جزییاتی از نحوه به شهادت رسیدن دانایی‌فر
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان شهید دانایی‌فر یک ماه پس از انتقال به پاکستان توسط گروهک جیش العدل به شهادت رسیده بود.

سردار رهامبخش حبیبی فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان در گفتگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران در خصوص به شهادت رسیدن گروهبان یکم جمشید دانایی‌فر بیان داشت: در سال 92  پنج تن از مرزبانان کشورمان توسط گروهک جیش العدل ربوده شده و پاکستان منتقل شدند.

 

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه با رایزنی های صورت گرفته 4 تن از مزرداران به میهمن بازگشتند ادامه داد:  گروهبان یکم جمشید دانایی‌فر از سوی افراد این گروهک به گروگان گرفته شده بود و وضعیت وی در هاله‌ای از ابهام بود که بالاخره با فعالیت‌ها و رایزنی‌های فراوان، مردم، مسئولان، مأموران انتظامی و امنیتی یکی از افراد این گروهک دستگیر و در بازجویی از وی محل جنازه مرزبان دانایی‌فر در خاک پاکستان شناسایی شد.

 

سردار رهامبخش ضمن بیان اینکه گروهبان جمشید دانایی‌فر یک ماه پس از انتقال به پاکستان توسط گروهک جیش العدل از 4 سرباز دیگر جدا شده و در منطقه ای به شهادت رسیده بود اظهار داشت: پیکر شهید دانایی‌فر در روز اول فروردین سال‌جاری به داخل کشور منتقل شد و لحظاتی پیش توسط همسر و خانواده‌اش شناسایی شد.


گفتنی است، برخی از شنیده‌های تایید نشده حکایت از آن دارد که دانایی‌فر پس از جدا شدن از گروه خود به منطقه‌ای برده شده و توسط طناب دار اعدام و به فیض شهادت نائل آمده است.

انتهای پیام/ع


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.