شناسه : 13909462
گزارش/ تعجب مردم مروست از انتخاب رئیس جدید اداره ارشاد! باورم نمی شود فلاحتی برکنار شود

چه کسی شایسته تر است ؟


تودیع و معارفه اداره ارشاد مروست در روز سوم تیرماه با حضور غیاثی مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد خاتم برگزار شد و اکبر رنجبر جایگزین حجت فلاحتی شد .

به گزارش طنین خاتم،چندی قبل در یادداشتی ضمن اعلام تغییر رییس اداره ارشاد خاتم که استعفای خود را ارائه کرده بود به بررسی این موضوع وجوانب آن پرداختیم.
 پس از چند روز به نظر رسید این بار اداره ارشاد، ما رابه دور برگردان هدایت کرد ودرعین ناباوری وتعجب درصبحگاه سوم تیر رییس نمایندگی ارشاد مروست معارفه شد.
 اینبار ما ماندیم در وادی این دوگانگی وانحراف افکار..


تودیع و معارفه اداره ارشاد مروست در روز سوم تیرماه با حضور غیاثی مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد خاتم برگزار شد و اکبر رنجبر جایگزین حجت فلاحتی شد .


اما این مراسم خالی از حاشیه نبود و با معرفی رنجبر به عنوان رئیس به جای فلاحتی زمزمه ها و مخالفت ها  در همان مراسم تودیع مشهود بود و همگی حضار متعجب از این انتخاب !

مردم مروست به شخص انتخاب شده معترض نبودند بلکه همگی از این متعجب بودند که چرا مدیری که در این چند سال شایستگی خود را اثبات و این اداره را به خوبی هدایت کرده است ناگهان برکنار می شود .


حجت فلاحتی با سابقه حدود ده سال و عملکرد مثبت و درخشان در این چند سال به دلیل اینکه یک نیروی قراردادی محسوب میشود از سمت خود برکنار و رنجبر به جای وی منصوب شد .


حال این انتخاب به چه دلیلی انجام شد جای بسی سوال را در ذهن اهالی فرهنگ دوست مروست به جا گذاشت .


م.ف در مصاحبه با خبرنگار طنین خاتم گفت: دیروز فهمیدیم که معارفه ریاست اداره فرهنگ و ارشاد مروست است اول فکر کردیم که اقای حجت فلاحتی هست ولی بعد فهمیدیم که اقای اکبر رنجبر هست . اقای رنجبر هم فردی توانمند است ولی این پست حق اقای حجت فلاحتی بود .... چه زحمت ها که برای ارشاد مروست کشید ... هر کس ندونه ما مروستی ها و خود اقای رنجبر هم میدونه اقای حجت فلاحتی چه زحمت هایی برای مروست کشید... من نمیدونم مسئولین خبر نداشتند؟... این جواب زحمت های حجت فلاحتی نبود... خداییش نبود.


یکی دیگر از شهروندان مروستی گفت: نمی دانم از نظر آقایان اداره کل ارشاد شایسته کیست ؟ زیرا مردم مروست همگی از عملکرد آقای فلاحتی راضی بودند.


همهشری دیگری که به شدت ناراحت و عصبی بود گفت: از طرف هنرمندان و دوستان و همشهریان عرض می کنم که زحمت های شبانه روزی که اقای فلاحتی در خانه فرهنگ و ارشاد مروست کشیدند هیچگاه از یاد نخواهیم برد . این خانه فرهنگ که شده اداره فرهنگ و ارشاد دوندگیهای وی و عنایت دکتر کاراندیش بوده . همه ما میدانیم که حجت فلاحتی بهترین گزینه برای ریاست این اداره بود و هست من هرچی از زحمات ایشان بگم کم گفتم . امیدواریم این انتصاب از روی غرض و خودخواهی انجام نگرفته باشد .


سایت خبری طنین خاتم به هیچ عنوان نمی خواهد رییس جدید این نهاد را زیر سوال برده باشد ،رئیسی که سابقه خوبی در زمینه های فرهنگی داشته و دارد .اما آیا داشتن نوع قرارداد دلیل این انتخاب بوده ویا اگر شایسته سالاری است باید بپرسیم شایسته چه کسی است..؟


رای شما
میانگین (9 آرا)
The average rating is 3.0 stars out of 5.