شناسه : 35899116
سردار جمیری:


سردار فتح‌الله جمیری با بیان اینکه چهل سالگی انقلاب سال تثبیت اقتدار همه‌جانبه نظام جمهوری اسلامی ایران است، گفت: باید در برنامه های چهل سالگی انقلاب دستاوردها و خدمات ارزنده انقلاب برای مردم بخصوص نسل جوان بازگو شود.

به گزارش طنین خاتم؛ فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در مراسم تکریم و معارفه فرماندهی ناحیه مقاومت خاتم به خدمات سپاه پاسداران در چهل سالگی انقلاب اشاره و اظهار داشت: توکل به خداوند، توسل بر اهل بیت و پیروی از ولایت فقیه از مهمترین رمزهای موفقیت سپاه در حوزه های مختلف است.

سردار فتح‌الله جمیری با بیان اینکه چهل سالگی انقلاب سال تثبیت اقتدار همه‌جانبه نظام جمهوری اسلامی ایران است، گفت: باید در برنامه های چهل سالگی انقلاب دستاوردها و خدمات ارزنده انقلاب برای مردم بخصوص نسل جوان بازگو شود.

وی با بیان اینکه ما در انقلاب اسلامی به دنبال تمدن اسلامی هستیم، افزود:  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای لازمه‌ی رسیدن به آرمان بزرگ انقلاب یعنی «تشکیل تمدن نوین اسلامی» و دفاع از نظام اسلامی در برابر توطئه‌ها را «حرکت انقلابی و جهادی» برشمردند.

جمیری تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران برای تبدیل به قدرت بین المللی بسیاری از ظرفیت های لازم را داراست.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد به ترویج تفکر بسیجی در جامعه اشاره و خاطر نشان کرد: تفکر بسیجی منجر به ارائه بهترین خدمت به مردم و نظام اسلامی می شود.

وی خدمت رسانی به مردم را اصلی ترین وظیفه سپاه عنوان و اظهار داشت: سپاه و بسیج خودش را از مردم می داند و در تلاش است که به عنوان نهادهای انقلابی، به مردم خدمت کنند

سردار جمیری در پایان با اشاره به فعالیت‌های سپاه در عرصه سازندگی کشور گفت: امروز سپاه مفتخر است که در بحث ایجاد پالایشگاه‌های بزرگ، جاده‌ها، سدها تنها نقش مدیریتی داشته و با کمک مردم اقدامات خوبی را انجام داده است.

در پایان مراسم از خدمات سرهنگ دوم پاسدار حسین آزادی نژاد تقدیر و سرهنگ دوم پاسدار عباس باقری به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج خاتم معرفی شد..

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.