شناسه : 12894936

چرا نسیم اعتدال به این خطه نمی وزد؟


چرا مسوولين كشوري با اينكه از شهرستان خاتم به عنوان دروازه جنوبی و قطب کشاورزی نام مي برند اما پاي درد دل و خواسته هاي مردم اين خطه از كشور اسلاميمان نمي نشينند.

به گزارش طنین خاتم،معاون اول رییس جمهور و وزیر صنعت و معدن و تجارت، امروز صبح با هواپیما از تهران به یزد آمد  و ضمن  افتتاح از چند پروژه های صنغتی در شهرستان های استان یزد به تهران باز می گردد . .

 

حال این سوا ل مطرح می شود  كه چرا مسوولين كشوري با اينكه از شهرستان خاتم به عنوان دروازه جنوبی و قطب کشاورزی  نام مي برند اما پاي درد دل و خواسته هاي مردم اين خطه از كشور اسلاميمان نمي نشينند.


آری و حقیقتا دراین موضوع مردم گله مندند که مورد بی مهری مسئولان نظام قرار دارند و در سفرهايشان برای شهرستان خاتم برنامه جداگانه در نظر بگیرند چرا كه مردم امتحان خود را در طی سه دهه بعداز پیروز انقلاب پس داده اند و با رهبر ومقتدای خود مقام عظمای ولایت بیعتی ناگسستنی دارند.


اين مردم كه در عشق به نظام و انقلاب اسلامی همواره پایبند بوده و هستند انتظار دارند که مسوولان برنامه ریز ما اعم از مسئولان استاني و كشوري در برنامه ریزی های آتی خود در این رابطه تجدید نظر نمايند و با حضور در جمع مردم، ضمن تشريح برنامه هاي خود براي اين شهرستان محروم و مظلوم ، مسايل و مشكلات آنان را بررسي كنند.

 

همه می دانیم، وقتی یک مسئول بلند پایه به میان مردم می رود و با آن ها رو در رو می شود علاوه بر آشنایی با ظرفیت ها، مشکلات و واقعیات زندگی مردم، رابطه ای صمیمی که در این بین ایجاد می شود، باعث تقویت روحیه هر دو طرف می شود.

 

از آخرین باری که احمدی نژاد به میان مردم آمد، تاکنون هیچ مسئول بلند پایه ای به این منطقه سفر نکرده است، امیدوار بودیم با آمدن رئیس جمهور جدید این شهرستان مظلوم و محروم و دور افتاده و شهرستان های از آن محروم تر در کانون توجه قرار گیرند، اما حالا روز از نو روزی از نو


هر چند شايد ، اکثر درخواستها و مسايل مردم در ارتباط با بیکاری باشد ، اما به نوعی امید به پیگیری مشکلات مردم و دستورات لازم برای حل آن توسط مسوولان و دسترسی آزاد و بی واسطه مردم به مقام عالي كشوري ، فضای فکری جامعه را به سمت حمایت از مدیران و راضی بودن مردم پیش مي برد.

 

در پایان از پیگیری مشکلات از سوی برخی از مسئولین استانی و شهرستانی در جهت پیشرفت شهرستان تقدیر می کنم .

با اين حال سايت اطلاع رساني طنین خاتم  بنابر وظيفه خود در بيان خواسته هاي مردم تلاش مي كند تا درخواست مردم را به گوش مسوولان برساند و ما اميدواريم تا مسوولان استاني بويژه كشوري نسبت به گوش فرا دادن به مسايل و مشكلات مردم اين خطه از سرزمين اسلاميمان اهتمام ويژه اي داشته باشند.

 


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.