شناسه : 10659192
امام جمعه موقت هرات؛

چرا سازمان حقوق بشر درمقابل شهادت«الله‌دادی» سکوت کرده است؟!


امام جمعه موقت هرات شهادت سردار الله دادی و دیگر فرماندهان مقاومت حزب الله در سوریه را محکوم کرد و گفت: سازمان حقوق بشر چرا از حامیان منطقه ای و اسرائیل که پشتیبان گروهک های تروریستی هستند حمایت و قطعنامه ای علیه آنان صادر نمی کند و سکوت اختیار کرده است .

به گزارش طنین خاتم ، خطیب نماز جمعه این هفته هرات در خطبه اول نمازگزاران را به تقوا سفارش و با روایتی از امیر المومنین (ع) گفت: امام علی (ع) دو راه برای نجات ملت از عذاب الهی معرفی می کند یکی وجود مقدس پیامبر (ص) که این روزها مورد بی مهری جوامع غربی قرار گرفتند و دیگری استغفار است .

حجت الاسلام غلامرضا محمودی اظهار داشت : اسلام و مسلمانی صرفا نماز خواندن نیست و مسمانان باید تمام دستورات و سفارشات  اهل بیت  را در لحظه لحظه زندگی خود بکار گیرند و به آن عمل کنند .

امام جمعه موقت هرات گفت: شهرستان خاتم از وجود سازمان به عنوان عتبات و عالیات محروم است و مردم نمی تونند نذورات و موقوفات خود را برای  احیای حرمین مطهر اهل بیت تقدیم کنند و امیدورایم این سازمان نیز در شهرستان احداث شود .

محمودی در ادمه توهین به پیامبر بزرگ اسلام حضرت محمد (ص) را محکوم و خاطر نشان کرد : غرب پروژه ای به راه انداخته است به نام پروژه اسلام هراسی و می خواهند از اسلام و مسلمانان چهره خشن معرفی کنند .و از این واهمه دارند که اروپاییان به اسلام گرایش پیدا کنند .

وی  گفت : صهیونیست ها قصد راه اندختن جنگ بین مسلمان و مسحیان هستند و اتفاقات اخیر فرانسه از مصدایق این امر است .

حجت الاسلام غلامرضا محمودی در ادامه مذاکره  ایران و  روسیه را مثبت ارزیابی کرد .

وی شهادت سردار الله دادی و دیگر فرماندهان مقاومت حزب الله در سوریه را محکوم و خاطر نشان کرد : سازمان حقوق بشر چرا از حامیان منطقه ای و اسرائیل که پشتیبان گروهک های تروریستی هستند حمایت و قطعنامه ای علیه آنان صادر نمی کند  و سکوت اختیار کرده است .

حجت الاسلام غلامرضا محمودی در پایان از سازمان ملل خواست به جای  تصویب  قطعنامه ای علیه گروه های انقلابی علیه گروه القاعده و تروریست های داعش صادرکند.

 

 


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.