شناسه : 10314790
آقای شرافت! فریاد واقانونای شما ،فقط برای شهداست؟!

چرا برخی مسئولان استان خود قانون را محترم نمی‌شمرند؟! +عکس و سند


باید به جناب شرافت گفت: دور زدن قانون از شما که فریاد واقانونای شما در دفن شهدای گمنام گوش فلک را کر کرده بعید بود...

به گزارش خبرنگار طنین خاتم، محمد مهدی شرافت ، مدیر کل محترم میراث فرهنگی و گردشگری استان یزد که  اخیراً قانونمند شده و فریاد واقانونای وی برای دفن شهدا گوش فلک را کر کرده است، خود بدون توجه به قانون «ممنوعیت ادامه تحصیل کارگزارن کشور در ساعات اداری» مشغول به تحصیل در دوره تمام وقت کارشناسی ارشد معماری در دانشگاه یزد است.

 

 

باید از جناب شرافت سئوال کرد :

 

* کلاس های شما در طول هفته و در ساعات اداری چگونه برگزار می شود؟!

 

* آقای شرافت! چگونه با این همه مشغله استانی در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری ، فرصت تحصیل آن هم در سال های نزدیک به بازنشستگی یافته‌اند؟

 

بد نیست آقای استاندار به این موضوع ورود پیدا کنند، چرا که رییس پارک علم و فناوری نیز دانشجوی دوره دکتری است؟

 

اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل برخی از مدیران استان در ساعات اداری را بهتر است خود آقای استاندار دنبال کنند تا وجهه قانون گرایی و مبازه با فساد در استان حفظ شود....

 

 

گفتنی است پیش از این مدیر کل میراث فرهنگی یزد یکی از دلایل مخالفت خود برای تدفین شهدا در صحن اصلی میرچخماق را اینگونه بیان کرده بود که  طبق ضوابط و قوانین حاکم بر ثبت اماکن تاریخی هر گونه دفن اموات در این قبیل اماکن یا محوطه‌‌های تاریخی ممنوع است.

 

 

از این هم بگذریم، مسئولین میراث فرهنگی یزد که داعیه دار قانونمندی هستند چه شد که یک شبه با لدر و انواع ماشین آلات سنگین به جان تکیه بی جان امیر چخماق افتادند و از سر دستپاچگی آنچنان لرزه ای بر ستون های این مجموعه انداختند که انگار یادشان رفته بود مناره های تکیه ممکن است تخریب شوند!!

مگر غیر این است که استفاده از وسایل نیمه سنگین حتی «پیکور برقی» بر بدنه ابنیه تاریخی غیر قانونی است؟ پس مسئولین را چه شد که لرزه های ریشتری ماشین های سنگین را بر بدنه حسینیه امیر چخماق نادیده گرفتند و چنان بی مهابا اقدام به پاکسازی این مخروبه کردند که گویا این مسئله خیلی هم مهم نیست!

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.