شناسه : 14561646
از طرف نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مروست مطرح شد ؛

پیشنهاد نامگذاري يكي از ميادين و خيابان هاي مروست بنام ضيايي مروستي


رئيس نمايندگي فرهنگ و ارشاد اسلامي مروست با ارسال نامه اي به شوراي اسلامي و شهرداري مروست پيشنهاد داد تا يكي از ميادين و يا خيابان هاي شهر مروست بنام ضيايي مروستي نامگذاري شود .

به گزارش خبرنگار طنین خاتم، رئيس نمايندگي فرهنگ و ارشاد اسلامي  مروست با ارسال نامه اي به شوراي اسلامي و شهرداري مروست  پيشنهاد داد  تا يكي از ميادين و يا خيابان هاي شهر مروست  بنام ضيايي مروستي نامگذاري شود .


اكبر رنجبر  با بيان اينكه منطقه مروست  از گذشته تا كنون  داراي مشاهير و مفاخر ارزشمندي بوده ، اين پيشنهاد را  در راستاي ارج نهادن  به مقام و منزلت  مشاهير و مفاخر  و معرفي بيشتر آنان به نسل امروز جامعه عنوان كرد .

رئیس نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهارداشت:  ضيايي مروستي از شاعران و مشاهير ارزشمند  مروستي است  كه در تذكره ها و منابع مختلف  به صورت گذرا به زندگينامه و نمونه اثار آن  اشاره شده است.


رنجبر همچنين توجه به نكوداشت مشاهير و مفاخر  را از برنامه هاي آينده اين اداره ذكر و خاطر نشان كرد : ان شا ا... برگزاري همايش بزرگداشت ضيايي مروستي را به عنوان  يك برنامه جامع فرهنگي در اين زمينه برنامه ريزي خواهيم كرد .
 


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.