شناسه : 10796722

پیامی برای «فطرت پاک» جوانان غربی


اهمیت این پیام هنگامی بیش‌تر روشن می‌شود که بدانیم در سال‌های اخیر، رشد گرایش به اسلام در میان کشورهای اروپایی فراتراز پیش بینی‌ها بوده و از همین رو دنیای استکبار با تمام توان به هتک آخرین دین آسمانی و تشدید پروژه اسلام‌هراسی روی آورده است، تا شاید مانع گرایش قلب‌های حق‌طلب به اسلام ناب شود.

طنین خاتم ؛ بیش از یک هفته از صدور پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان اروپا و آمریکای شمالی می‌گذرد؛ پیامی که بر خلاف خواست‌ رسانه‌های وابسته به نظام سلطه، بازتاب گسترده‌ای در سطح افکار عمومی جهان داشته است.

 

اهمیت این پیام هنگامی بیش‌تر روشن می‌شود که بدانیم در سال‌های اخیر، رشد گرایش به اسلام در میان کشورهای اروپایی فراتراز پیش بینی‌ها بوده و از همین رو دنیای استکبار با تمام توان به هتک آخرین دین آسمانی و تشدید پروژه اسلام‌هراسی روی آورده است، تا شاید مانع گرایش قلب‌های حق‌طلب به اسلام ناب شود.

 

فراموش نمی‌کنیم که پس از حادثه مشکوک یازده سپتامبر و حمله به برج‌های دوقلو در آمریکا، چگونه رسانه‌های غربی با تبلیغات ماکیاولیستی خود اسلام و مسلمانان را مورد هجمه های بی‌سابقه قرار دادند و کوشیدند تا اسلام را دینی معرفی کنند که تروریست‌پرور است!

 

در دو سه سال‌ اخیر نیز با شکل‌گیری گروه تروریستی داعش، به حمایت‌های آشکار و پنهان از آن برخاستند و در رسانه‌های خود، این گروه را سمبل اسلام و مسلمانان معرفی کردند!

 

 اینان چشم بر جنایت‌های فجیع داعش در سوریه و عراق فروبستند و اقسام حمایت‌های مالی و رسانه‌ای را از آنان انجام دادند و هشدارهای مسلمانان واقعی را در این باره نادیده گرفتند؛ غافل از این‌که چندی بعد همین گروه تروریستی دست‌پرورده آن‌ها، در کنار تداوم جنایت‌های بی‌شرمانه در سوریه و عراق، کشورهای اروپایی را هم  بی‌نصیب نمی‌گذارد و در قلب اروپا نیز به عملیات تروریستی دست می‌یازد!

 

متاسفانه پس از حمله تروریستی چندی پیش داعش در فرانسه که «اللّهم اشغل الظالمین بالظالمین» را نمودی عینی بخشید، امپریالیسم رسانه‌ای بار دیگر به تخریب اسلام و حمله به مسلمانان روی آورد و با دامن زدن به پروژه ناجوانمردانه «اسلام‌هراسی»، وقاحت را به اوج خود رساند و کوشید تا جوانان و دل‌های آماده بخصوص در اروپا و آمریکا را با ابزار وارونه‌نمایی و تحریف ماهیت اسلام، از گرایش به اسلام بازدارد .

 

آنان به خوبی می دانند که چنان‌چه جوانان و حق‌طلبان جهان به تعالیم اسلام ناب بدون افزودنی‌های تصنعی دست یابند، از آن‌جایی که منطبق با طینت پاک پاک آدمی است، با تمام وجود پذیرای آن خواهند شد؛ از همین رو مانع رسیدن پیام خالص اسلام اصیل به جامعه و جوانان غربی شده‌ و می‌شوند.

 

در این هنگامه حساس و در اوج پروژه «اسلام‌هراسی» از سوی زمامداران و شیاطین غربی است که پیام مقام معظم رهبری آن هم نه خطاب به سران کشورها بلکه خطاب به دل‌های حقیقت‌جوی جوانان در اروپا و آمریکای شمالی، چون نوری در تاریکی چشم‌های همگان را به خود معطوف می‌سازد و بارقه‌ای از نور فحص و حق‌یابی را در وجود جوانان مستعد غربی می‌نشاند.

 

بی‌گمان چنان‌چه برجستگان جهان اسلام بتوانند در راستای پیام روشنگرانه رهبر معظم انقلاب مبنی بر مراجعه بدون واسطه جوانان غربی به تعالیم واقعی اسلام، سدّ تبلیغات شیطانی دشمنان قسم‌خورده برضد اسلام ناب را پشت سر گذارند و با استفاده از شبکه‌های اجتماعی و تعاملات گسترده بین‌ ملت‌ها، اسلام حقیقی را به جهانیان معرفی و چهره واقعی تروریست‌های تکفیری و حامیان پشت‌پرده آن‌ها و دروغ بودن ادعاهای مسلمانی‌ آنان را تبیین کنند، گرایش به اسلام در میان آنان شتابی مضاعف خواهد یافت و توطئه‌های نظام سلطه و رسانه‌های شیطانی آنان در القاء اسلام‌هراسی و مسلمان‌گریزی به شدت ناکارآمد خواهد شد.

نویسنده: حمید کمال‌الدین
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.