شناسه : 13437342
امام جمعه هرات ؛

پشتیبانی از ولایت فقیه کشور را از آسیب حفظ می کند / مردم ایران قدر رهبری را بسیار خوب می‌دانند


خطیب نماز جمعه هرات با بیان اینکه ساده ‌زیستی، اخلاص، تدبیر و سیاست آیت‌الله خامنه‌ای شبیه امام خمینی (ره) است، افزود: ملت ایران نیز همچنان در خط ولایت قدم برمی‌دارد و به خوبی قدر ولایت را می‌دانند.

به گزارش طنین خاتم،خطیب نماز جمعه این هفته هرات در خطبه اول به تبیین اخلاق اسلامی پرداخت و اظهار داشت : اخلاق سلامت روح است و سلام کردن یکی از اخلاق های حسنه اسلام است لذا برای سلام هفتاد ثواب برشمرده اند  .

"حجت الاسلام محمد رضایی " به انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی اشاره و گفت: دفتر امام جمعه از هیچ نامزدی حمایت نخواهد کرد  .

امام جمعه هرات خاطر نشان کرد : همه مردم باید به خاطر امام و شهدا به پای صنوق های رای حاضر شوند چون این حق طبیعی آنان است که  در سرنوشت کشورشان سهیم باشند  .

وی  با برشمردن خطوط قرمزمذاکرات که از سوی مقام معظم رهبری بیان شده است افزود: امیدواریم توافقی به نفع اسلام و مردم حاصل شود و طرف مذاکره کننده به توافقات  پایبند باشد گرچه ما به آنان اعتماد واطمینان نداریم  .

حجت الاسلام رضایی به سخنان دیروز رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره و خاط نشان کرد : رهبر انقلاب در اجتماع پرشکوه و کم‌نظیر مردم در حرم مطهر  بنیان‌گذار  کبیر انقلاب مکتب امام راحل عظیم الشان را نقشه‌ی راه پر امید ملت ایران خواندند و با اشاره به ضرورت مقابله با تحریف شخصیت امام، این مهم را متذکر شدند.

 امام جمعه هرات اظهارداشت : اگر راه امام را گم کنیم یا فراموش کنیم یا خدای نکرده عمداً به کنار بگذاریم، ملت ایران سیلی خواهد خورد .

رضایی گفت : به گفته امام راحل، «اگر می‌خواهیم که آسیبی به کشور نرسد باید پشتیبان ولایت فقیه باشیم» و در طول دوران انقلاب نیز دیده‌ایم که به برکت همین نعمت ولایت، کشور از انواع دسیسه‌ها مصون مانده است.

خطیب نماز جمعه  هرات با بیان اینکه ساده ‌زیستی، اخلاص، تدبیر و سیاست آیت‌الله خامنه‌ای شبیه امام خمینی (ره) است، افزود: ملت ایران نیز همچنان در خط ولایت قدم برمی‌دارد و به خوبی قدر ولایت را می‌دانند.

حجت الاسلام محمذ رضایی گفت : امام خامنه ای هدفی جز خدمت به اسلام و ملت ایران ندارد.


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.