شناسه : 10113078
رئیس شورای شهر هرات خواستار شد ؛

پرداخت خسارت 3 میلیاردی به شهرداری شهرستان خاتم از طرف شرکت گاز استان یزد


رئیس شورای شهر هرات خواستار پرداخت خسارت 3 میلیاردی به شهرداری شهرستان خاتم از طرف شرکت گاز استان یزد شد .

رئیس شورای شهر هرات در  گفتگو با طنین خاتم در مورد جلسه اخیری که  با  معاونت توسعه و مدیریت منابع انسانی استانداری یزد آقای  پوررضائیان معاون معین شهرستان صورت گرفته مواردی  را مطرح کرد که امیدواریم با برطرف شدن این مشکلات شهرستان خاتم هر چه سریعتر راه پیشرفت را طی کند .

 قاسم محمودی گفت : این جلسه با حضور فرماندار خاتم و اعضای شورای اسلامی شهر هرات و مروست تشکیل شد که مفاد جلسه به این شرح است .

 

  • بزرگراه یزد - خاتم خصوصا محور هرابرجان – هرات به دلیل ترافیک سنگین دوبانده شود که این امر باعث کاهش تصادف و  تلفات جانی می شود .
  • گازرسانی فاز دوم روستاهای فتح آباد ، سلیم آباد ، هاشم آباد ، چاکری ، کوشک و شهرک جدید صنعتی هرات در دستور کار قرار گیرد .
  • رئیس شورای اسلامی شهر هرات در ادامه ضمن تشکر از شرکت گاز استان پیرامون گازرسانی به شهر هرات و با توجه به خسارت  3 میلیارد  به آسفالت معابر و خیابان های شهر آقای محمودی خواستار پرداخت هر چه سریعتر خسارت وارده به شهرداری شد .
  • آماده سازی بستر صنعت از جمله گازرسانی به شهرک جدید صنعتی جهت جذب سرمایه گذاری در اولویت قرار گیرد
  • جابجایی قبر سید عباس و سامان دادن نذورات مردمی در این زمینه که این نذورات در شهر هرات جهت کمک به مساجد و ... هزینه شود .
  • نگاه ویژه آموزش و پرورش و نوسازی مدارس شهرستان خاتم جهت بهبود فضای آموزشی
  • ساخت سالن ورزشی استاندارد در شهر هرات جهت برگزاری مسابقات و جذب جوانان به این امر 

 

 محمودی در پایان خاطر نشان کرد :  در اجرای و عملیاتی این موارد قول های مساعدی داده شده است و امیدورایم بتوانیم برای مردم شهرستان خاتم که در همه عرصه های حضور پررنگ داشته اند خدمتی در شان آنان ارائه داد .


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.