شناسه : 32643324
اندرحکایت اداره ای که چند سال بدون رئیس مانده است


شهرستان خاتم شهری با فرهنگی غنی و اصیل چند سالی است که برای رتق و فتق حوزه فرهنگی دچار مشکل شده است به طوری که روزگار اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان با گذشت بیش از دو سال از استعفای مدیر قبلی هم اکنون بدون رئیس سپری می شود.

به گزارش طنین خاتم، بدون شک سازمان تبليغات اسلامی از جمله نهادهايي است كه با هدف اعتلای فرهنگ نغز و پربار اسلام راستين و تبلور حيات معنوی و تعيين و ترويج شاخصای اعتقادی، بنا نهاده شده است و وجود این سازمان در هر شهری میتواند با تشکیل انجمن‌ها و برگزاری برنامه‌ها و جشن های مختلف فرهنگی در مناسبت ها در شکوفایی فرهنگ و استعدادهای جوانان آن منطقه موثر باشد.

سازمان تبلیغات یک ارگان انقلابی برای تبلیغ فرهنگ دینی است که محتوایی دینی و فرهنگی دارد و میتواند در جهت ارتقای فرهنگ یک منطقه نقش اساسی ایفا کند اما بی توجه ای و بی مهری  بعضی از مسئولین مربوطه در مرکز استان در معرفی رئیس این اداره این امتیاز را از جوانان خاتم گرفته است.

سازمان تبلیغات اسلامی خاتم با گذشت بیش از دوسال همچنان بدون رئیس و سرپرست اداره می شود و تاکنون مسئولین استانی علی الخصوص حجت الاسلام حسینی کوهستانی مدیر کل تبلیغات استان یزد نسبت به انتخاب رئیس این اداره اقدامی انجام نداده اند. و همچنان نسبت به خواسته به حق مردم مظلوم این منطقه اهمیتی داده نمی شود.

آیا در زمانی که مقام معظم رهبری این همه بر آثار تهاجم فرهنگی بر پیکره زخم‌خورده فرهنگ کشور تأکید دارند و در زمانی که قطعاً گروه‌های فرهنگی و دینی در شهرستان با مشکلات بسیاری  دست و پنجه نرم میکنند که باید با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی به‌عنوان یکی از متولیان مبارزه با تهاجم فرهنگی در میان بگذارند، باید به لطف مدیرکل محترم در تعلل انتخاب رئیس این اداره، فرصت ها از دست برود؟

گفتنی است: حجت الاسلام دشت آبادی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خاتم شهریور ماه سال 94 انصراف خود را از سمت ریاست اداره اعلام کرد و پس از وی هیچکس به عنوان رئیس و سرپرست معرفی نشده است و  این اداره همچنان بدون رئیس و سرپرست اداره می شود.

 

 

 
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.