شناسه : 10441714
امام جمعه موقت مروست؛

وحدت و یکپارچگی رمز ماندگاری نظام اسلامی است


امام جمعه موقت مروست خاتم گفت: وحدت، همبستگی و یکپارچگی مردم رمز ماندگاری نظام جمهوری اسلامی است.

طنین خاتم، حجت الاسلام 'غلامرضا ضیاییان' در خطبه های نمازجمعه این هفته شهر مروست، انقلاب اسلامی را از الطاف خداوند کریم به ملت ایران نام برد و افزود: خوشبختانه این انقلاب که در سایه همدلی، اتحاد مردم و تحت رهبری های امام (ره) محقق شد، نهال امید را در دل های این مردم زنده کرد.

وی به موضوع 9 دی روز بصیرت و میثاق مجدد با امام و رهبری اشاره و اظهار کرد: در قضیه فتنه دشمنان داخلی و خارجی هرگونه مشکلی را که خواستند ایجاد کردند اما با بینش مقام معظم رهبری و فرمان برداری جامعه اسلامی، امت ایران از فتنه ها عبور کرد و سر بلند بیرون آمد.

امام جمعه موقت مروست خاطرنشان کرد: 9 دی روز یاس استکبار جهانی بود و ملت ایران با این حرکت بزرگ به دشمن فهماند که نمی توانند برای ملت ایران تصمیم بگیرد.

وی با تسلیت شهادت امام حسن عسکری پیرامون زندگانی ان حضرت مطالبی بیان کرد و آغاز امامت صاحب الزمان (عج) را گرامیداشت و این ایام را به شیعیان تبریک گفت.

اشاره به شهادت شهید حرم سردار تقوی، شروع هفته وحدت، سالروز ورود رهبر به یزد و نام گرفتن یزد به عنوان دارالعلم از طرف ایشان، شروع سال نو میلادی، سبک زندگی و ازدواج اسلامی با الگوگیری از ائمه اطهار (ع) هم مباحث دیگری بود که امام جمعه موقت مروست در مورد آن صحبت کرد.


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.