شناسه : 13103777
امام جمعه هرات ؛

واکنش ملت ایران به شیطنت دشمنان به‌طور قطع برای آنها پشیمان‌کننده خواهد بود/کمک رسانی به مردم مظلوم یمن وظیفه مردم ایران است


امام جمعه هرات گفت : واکنش ملت بزرگ ایران اسلامی به شیطنت دشمنان به‌طور قطع برای آنها پشیمان‌کننده و جبران‌ناپذیر خواهد بود

به گزارش طنین خاتم،خطیب نماز جمعه این هفته هرات در خطبه اول به ویژگی های حاکمان اسلامی در قبل و بعد از پیدایش اسلام  پرداخت .

" حجت الاسلام محمد رضایی گفت : حاکمان کشورهای اسلامی باید سعه صدر داشته باشد،انتقادها را بپذیرد و در صدد حل مشکلات باشد و از نظرات وپیشنهادهای مردم به ویژه نخبگان و دانشمندان استفاده کنند.

امام جمعه هرات افزود: انتقاد پذیری در نظام اسلامی یک ارزش محسوب می شود و مسوولان و مدیران دستگاه های اجرایی روحیه انتقاد پذیر باید داشته باشند.

محمد رضایی درخطبه  دوم ، اظهار داشت: واکنش ملت بزرگ ایران اسلامی به شیطنت دشمنان به‌طور قطع برای آنها پشیمان‌کننده و جبران‌ناپذیر خواهد بود.:

وی به موضع‌گیری صریح و شفاف رهبری در جمع فرماندهان نیروهای مسلح و دانشجویان دانشگاه امام حسین(ع)، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: ایشان خطوط کلی را برای آگاهی دشمن ترسیم کرده و هشدار داده‌اند.

حجت الاسلام رضایی ممانعت آل سعود از کمک رسانی به مردم یمن را محکوم و خاطر نشان کرد : مردم ایران همواره در کمک به مظلومان و آسیب دیدگان پیشگام بوده اند و امروز نیز کمک رسانی به مردم مظلوم یمن وظیفه مردم ایران است..

وی ولادت باسعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار را به تمام پاسداران جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت .

حجت الاسلام محمد رضایی ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز را به تمام جانبازان بخصوص  مقام معظم رهبری تبریک گفت .

 

در پایان به مناسبت روز پاسدار سرگرد زارع سرپرست ناحیه مقاومت بسیج خاتم در مورد نقش بسیج در هشت سال دفاع مقدس  به ایراد سخنرانی پرداخت . .

 

 


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.