شناسه : 15541573
امام جمعه هرات ؛

هدف اصلی دشمنان ضربه زدن به ولایت فقیه بعنوان محور جبهه نظام و انقلاب / حفظ روحیه انقلابی گری راه مقابله با دشمن


امام جمعه هرات اظهارداشت: اگر روحیه انقلابی بودن و انقلابی گری در ملت و دولت پایدار باشد دشمن نمیتواند بر ما مسلط شود .

به گزارش خبرنگار طنین خاتم، حجت الاسلام جعفری امام جمعه هرات در مراسم تکریم فرماندهی ناحیه مقاومت خاتم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره دلیرمردان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس گفت: رزمندگان درهشت سال دفاع مقدس  خوش درخشیدند و تمام نقشه های دشمنان را خنثی کردند  .

جعفری اظهارداشت: در تاریخ برای اولین بار به خاک ایران حمله شد و یک وجب از خاک کشورمان به یغما نرفت و تمامیت ارضی کشور حفظ شد  .

وی افزود: دشمن بعد از این همه تحقیر در برابر ملت ایران همچنان گزینه های زنگ زده و پوسیده خود رخ می کشند با اینکه خود میدانند و قبول دارند حرفشان باد هواست .

امام جمعه هرات خاطر نشان کرد: در جنگ هشت ساله فقط صدام نبود که عیله ملت ایران به پا خواسته بود، همه جهان از غرب تا شرق ائتلاف کرده و برای نابودی جمهوری اسلامی ایران هم پیمان شده بودند ، ولی ما از همه گذرگاهها عبور کردیم و رمز پیروزیمان پیروی و اطاعت مردم از ولایت و رهبری بود  .

وی گفت: هدف اصلی دشمنان ضربه زدن به ولایت فقیه بعنوان محور جبهه نظام و انقلاب است.

جعفری افزود: امروز دشمنان همین را هدف قرار داده اند، ولی باید بدانند رهبری بر همه امورات اشراف کامل دارند و نامگذاری هر سال با تدبیر و درایت ایشان انجام میگیرد، علت نامگذاری امسال به نام همدلی همزبانی دولت و ملت نیز به همین دلیل بوده است .                 

امام جمعه هرات گفت: دشمن درصدد تفرقه است، در مذاکرات میخواستند رهبری را در مقابل ملت و دولت قرار دهند که حضرت آقا صراحت اعلام کردند من مخالف مذاکرات نیستم . این ترفند نیز با تدابیر ایشان خنثی شد  .

جعفری خاطر نشان کرد : ملت و دولت باید  پشتیبانی از ولایت فقیه را ادامه دهند و چنان تو دهنی به دشمن بزنند که این خیالات را از ذهن خود به در کند  .

حجت الاسلام جعفری گفت: آمریکا در هر شرایطی دشمن درجه یک ماست واز طریق  جنگ نرم در حال رخنه در کشور است ، باید آگاهانه عمل کنیم  .

جعفری جنگ نرم را تغییر در ایده و عقیده بیان کرد  .

وی اظهارداشت: اگر روحیه انقلابی بودن و انقلابی گری در ملت و دولت پایدار باشد دشمن نمیتواند بر ما مسلط شود  .

حجت الاسلام جعفری خاطر نشان کرد : فلسفه انقلابی بودن و انقلابی ماندن این است که تا وقتی ظلم در جهان است باید در مقابل آنان ایستادگی کرد و از مظلوم دفاع کنیم .
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.