شناسه : 13973423
امام جمعه هرات خواستار شد ؛

نگاه ویژه به وضع فرهنگی شهرستان خاتم


امام جمعه شهرهرات در مراسم عبادی –سیاسی نماز جمعه امروز شهر هرات گفت: باید به وضع فرهنگی این شهرستان نگاه ویژه ای شود و به این امر توجه بیشتری بشود.

به گزارش طنین خاتم،حجت الاسلام و المسلمین رضایی اظهار داشت: چندین مرکز دانشگاهی در این شهرستان وجود دارد که دارای پتانسیل های خوبی می باشد و باید به آنها سرو سامان داده شود.
وی با اشاره به اهمیت عدم وابستگی در بحث مسائل اقتصادی و تاکید مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاوتی افزود: اقتصاد مقاومتی در گرو دو مسئله است اگر می خواهیم کشور رونق داشته باشد باید با قاچاق عرض ، کالا و مواد مخدر مبارزه شود.


خطیب نماز جمعه هرات عنوان کرد: که این دو مسئله سعی و تلاش نیروی انتظامی و سربازان گمنام امام زمان(عج) را می طلبد که تا به امروز خوب عمل کرده اند و امید داریم که بتوانند با سعی و کوشش جلوی این دو پدیده شوم را بگیرند تا بتوانیم به اقتصاد مقاومتی که مقام معظم رهبری بارها تاکید کرده اند دست یابیم.


وی اظهار داشت: و ما به این مهم زمانی به تحقق خواهد پیوست که ما وابسته به دیگران نباشیم.

رضایی خطاب به تولیدکنندگان داخلی گفت: این تولید کنندگان هم باید با رعایت استاندارد داخلی کالاهای خود را تولید کنند تا مردم به کالاهای خارجی ترغیب نشوند.


نماینده ولی فقیه در شهرستان ضمن اشاره به روز قدس در جمعه هفته آینده گفت: با توجه به اینکه احتمال قرار گیری عید فطر در جمعه آخر ماه مبارک رمضان می باشد لذا جمعه آینده روز قدس می باشد که باید این روز را فراموش نکنیم.


حجت الاسلام و المسلمین رضایی افزود: در موضوع مذاکرات هسته ای  مقام معظم رهبری هم اشراف کامل دارند و هم هیات مذاکره کننده ، پس تا زمانی که این هیات هم زبان و هم فکر با رهبر باشند ما آنها را تأئید خواهیم کرد.


وی گفت: رهبر ، دولت ، ملت و مردم ایران در مقابل خواسته های خود کوتاه نخواهند آمد و این حق مسلم ما می باشد که انشاء الله این مهم هر چه سریعتر به نفع ایران پایان یابد.


رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 3.0 stars out of 5.