شناسه : 10378386
فرماندار خاتم در گفتگوی اختصاصی با طنین خاتم؛

نهم دی ماه یک حماسه بزرگ در انقلاب اسلامی و متعلق به همه گروه های داخلی نظام است


فرماندار خاتم گفت : نهم دی ماه یک حماسه بزرگ در انقلاب اسلامی و متعلق به همه گروه های داخلی نظام است و میتوان از آن به عنوان روز بیداری مردم و بسیج مردم علیه استکبار جهانی و حمایت آنها از نظام جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری نام برد .

فرماندار خاتم در گفتگو با خبرنگار طنین خاتم در مورد حماسه نهم دی ماه 88 اظهار داشت : نهم دی ماه یک حماسه بزرگ در انقلاب اسلامی و متعلق به همه گروه های داخلی نظام است و میتوان از آن به عنوان روز بیداری مردم و بسیج مردم علیه استکبار جهانی و حمایت آنها از نظام جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری نام برد .

زاده رحمانی در باره فلسفه به وجود آمدن نهم دیماه گفت : میتوان اینگونه تعبیر کرد که مردم از اختلافات داخلی بین جناح های سیاسی خسته شده بودند و دنبال یک فرصت جهت اجماع دوباره و اتحاد ملی می گشتند لذا نهم دیماه بهترین فرصت برای این موضوع بود که حول محور ولایت صورت گرفت .

وی در ادامه خاطر نشان کرد : فروکش کردن التهابات داخلی و تثبیت مجدد جایگاه جمهوری اسلامی در عرصه های منطقه ای و بین المللی را میتوان از مهمترین دستاوردهای این حماسه بزرگ برای نظام برشمرد .

فرماندار خاتم اظهار داشت : بین براندازان نظام و اصلاح طلبان مرزی وجود دارد و نمی توان آنها را جزء این حزب حساب آورد . اصلاح طلبان واقعی کسانی هستند که عمیقا پایبند به ارزش های اسلامی و انقلابی و متعهد به ولایت هستند .

زاده رحمانی در پایان خاطر نشان کرد : بزرگترین بازندگان فتنه 88 کسانی بودند که می خواستند بین مردم تفرقه بیندازند و در صدد از بین بردن وفاق ملی در جمهوری اسلامی بودند که البته در حماسه نهم دی ماه جواب خود را از مردم گرفتند .






رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.