شناسه : 15159661
در شورای اداری استان فقط نماینده اردکان! دعوت شد

نمایندگان مردم یزد در هفته دولت نامحرم شدند؟!/نوشابه ای که «تابش» برای «استاندار یزد» باز کرد!


جلسه شورای اداری مورخ هفتم شهریو با حضور تابش در حالی برگزار شد بر اساس منابع موثق «حضور نداشتن جوکارنماینده یزد و اشکذر و حجت الاسلام زارع زاده نماینده 5 شهر یزد بعلت دعوت نکردن استانداری بوده است!

به گزارش طنین خاتم به نقل از یزد رسا، جلسه شورای اداری استان یزد روز شنبه با حضور حاجی میرزایی دبیر هیات دولت در استانداری یزد برگزار شد.
در این نشست تابش نماینده اردکان! تنها نماینده ای بود که حضور داشت و البته گویا حضورش بی حکمت نبوده است.
خبرنگاری در گروه رسانه های استان یزد نوشت: «توهین استانداری به نمایندگان نهصد هزار نفر از مردم استان!!وقتی لهجه و تفکر اردکانی، بر فضای استانداری یزد حاکم می شود! آقای استاندار! یادتان باشد، استان یزد، فقط اردکان نیست!!! در آخرین جلسه شورای اداری که بنا بدعوت استانداری یزد تشکیل شد، تابش که نماینده حوزه مستقل هشتاد هزار نفری اردکان است دعوت شده بود و سخنرانی هم کرده و از استاندار همشهری خود هم خیلی تعریف کرد، و اما از جوکار و دخیل عباس زارع زاده که نماینده نهصد هزار نفر از مردم استان هستند برای شرکت در نشست جلسه شورای اداری دعوت نشد، تا توهین های استانداری به مردم استان یزد همچنان ادامه داشته باشد!دلیل عدم دعوت از جوکار و دخیل عباس زارع زاده، همسو و هم خط نبودن آنان بادولت می باشد و یا اینکه دلیل دیگری داشته اشت!؟»
این در حالی است که بر اساس منابع موثق «حضور نداشتن جوکارنماینده یزد و اشکذر و حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه در جلسه شورای اداری مورخ هفتم شهریو، بعلت دعوت نکردن استانداری بوده است! و هیچگونه دعوت نامه ای را دریافت نکرده اند!
 
تابش نماینده مردم اردکان نیز در این نشست از همشهری گری خود با جناب استاندارچیزی کم نگذاشت و در پایان سخنان خود خطاب به حاضرین گفت: «استاندار یزد مرام شهید رجایی! را دارد و از خصوصیات بسیار خوبی برخوردار است که من سه تا از این خصوصیات را میگویم:
1- تجربه فراوان و اهل گفت و گو و نقد و نظر بودن
2- برنامه ریزی و نظم و انظباط
3- اخلاق و ادب و متانت
در این نشست،  نیز حضور داشت.»رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.