شناسه : 12118265
امروز؛

نمایشگاه«در پرتو خورشید»در یزد گشایش یافت


نمایشگاه در پرتو خورشید امروز با حضور مسئولان آستان قدس رضوی و جمعی از مسئولان استان یزد گشایش یافت.

به گزارش طنین خاتم به نقل از یزد رسا، نمایشگاه در پرتو خورشید، پیش از ظهر امروز در کتابخانه وزیری یزد در جوار مسجد جامع کبیر یزد گشایش یافت و تا 27 فروردین در ساعات صبح و عصر پذیرای عموم علاقمندان به امام رئوف است.

در این نمایشگاه 40 تصویر زیبا و معنوی از مراحل مختلف تعویض ضریح پنجم امام رضا (ع) و رخدادها و تغییرات انجام شده در 33 سال گذشته به نمایش گذاشته شده است.

در نمایشگاه پرتو خورشید همچنین در غرفه‌های مختلف، موسسات مختلف زیر مجموعه آستان قدس رضوی معرفی شده و دستاوردهای آنها در معرض نمایش قرار گرفته است.

در این نمایشگاه مؤسسات آفرینش‌های هنری، خدمات مشاوره‌ای، جوانان و پژوهش‌های اجتماعی و معاونت تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی در غرفه‌های مختلف برای بازدیدکنندگان معرفی شده‌اند.

نمایشگاه یاد شده، پیش از ظهر امروز با حضور سرپرست اداره کل روابط عمومی آستان قدس رضوی، معاون حقوقی و موقوفات و اراضی آستان قدس رضوی و جمعی از مسئولان شهرستان یزد و خبرنگاران افتتاح شد.

این نمایشگاه به مدت 6 روز تا 27 فروردین، پذیرای عموم بازدیدکنندگان و علاقمندان به امام رضا (ع)، هشتمین امام شیعیان جهان است.

کتابخانه وزیری از قدیمی‌ترین کتابخانه‌های یزد و زیر نظر آستان قدس رضوی است که در جوار مسجد جامع کبیر یزد واقع شده و از کتابخانه‌های تاریخی به شمار می‌رود.

انتهای پیام/ع
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.