شناسه : 12380274
کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با طنین خاتم؛

نفرت و انزجار ملت های اسلامی و عربی نتیجه تجاوز به یمن / آل سعود و آمریکا هم چنان بر طبل رسوایی خود در منطقه می کوبند


کارشناس مسائل سیاسی بازنده‌ی اصلی جنگ یمن و عربستان را وهابیت حاکم بر عربستان عنوان و اظهار داشت: در این جنگ آمریکایی‌ها هم نتیجه‌ای به جز همان رسوایی که در عراق و سوریه و افغانستان عایدشان شد، نخواهند داشت.

بنی اسدی کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار طنین خاتم با اشاره به تجاوز آل سعود به کشور یمن و کشتار بی رحمانه مردم این کشور ضمن محکوم کردن این عمل اظهار داشت : نتیجه مشخص است که در این جنگ نابرابر پیروزی از آن جبهه‌ی حق است. بر همه واضح می‌باشد که آل سعود مجری نقشه‌های شوم استکبار جهانی و صهیونیست‌ها است.

بنی اسدی گفت: در تمامی ناآرامی‌هایی که تاکنون در منطقه‌ی خاور میانه رخ داده، سعودی‌ها نقش اساسی را در پیشبرد اهداف استکبار جهانی ایفا نموده‌اند و به نظر بنده هم‌اکنون با این حرکت نابرابر و ناجوانمردانه‌ای که راه انداخته‌اند و مستقیم آتش‌بیار و آتش‌افروز معرکه شده‌اند، هم از دیدگاه ملت‌های عربی و غیر عربی خاور میانه و هم از دید جهانی آل سعود منفورترین چهره و هم‌تراز با صهیونیست‌ها می‌باشد. امروز اگر نتیجه‌ی جنگ مورد ارزیابی از سوی کارشناسان سیاسی و نظامی قرار گیرد، مطمئناٌ بازنده‌ی اصلی خود وهابیت حاکم بر عربستان خواهد بود و برای آمریکایی‌ها هم نتیجه‌ای به جز همان رسوایی که در عراق و سوریه و افغانستان عایدشان شد، نخواهد داشت.

 

وی افزود: امروز محور سعودی و صهیونیستی برای پیشبرد اهداف درازمدت خویش که همان حاکمیت و تسلط کامل بر منطقه‌ی خاور میانه و از سر راه برداشتن تمامی موانع و افکارهایی که به نحوی با منافع آنها ناسازگار است اقدام به بی‌ثباتی منطقه نموده‌اند. در این راستا از پشتیبانی دولتمردان آمریکایی به طور کامل برخوردارند. همچنین سعودی‌ها در پرورش تروریست و حمایت از آن پیشگام بوده و هستند و کمتر جایی مشاهده شده است که جنایتی به وقوع پیوسته باشد و جای پایی از این 2 محور شرارت یافت نشده باشد که دامنه‌ی این ناامنی‌ها به برخی از کشورهای اروپایی هم رسیده است.

بنی اسدی خاطر نشان کرد : حملات عربستان به کشور یمن که نشأت‌گرفته از بغض و کینه‌ی حاکمان وهابی و خودفروخته‌ی سعودی نسبت به اسلام ناب محمدی (ص) و خصوصاً مذهب شیعه می‌باشد و همچنین وجود جمهوری اسلامی به عنوان تنها کشور حامی کشورها و ملت‌های مسلمان و بروز فرهنگ انقلابی و علوی در تمامی کشورهای مسلمان و عربی و پیدایش بیداری اسلامی و انقلابات مردمی با محوریت اسلام ناب در خاور میانه و بعضاً سایر نقاط جهان که تماماً نشأت گرفته از افکار و آرمان‌های حضرت امام (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی است، جهان کفر را بر آن داشت که با حمایت مهره‌های نیم‌سوخته‌ی خویش اقدام به راه‌اندازی جنگ‌های خونین و نابرابر که نتیجه‌ای جز به خاک و خون کشیدن و آوارگی و تخریب زیرساخت‌های اقتصادی یک کشور چیزی را در بر ندارد. خوب پر واضح است که نتایج این عملکرد هیچ حسی به جز نفرت و انزجار از آل سعود در قلوب ملت‌های اسلامی و عربی منطقه بر جای نخواهد گذاشت.

 


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.