شناسه : 34391215


به پاس 38 سال مجاهدت خاموش

طنین خاتم؛ نظام جمهوری اسلامی ایران حرکتی مردمی از سوی مردم ، برای مردم و با اهداف والای الهی بوجود آمد.  

نظامی که مردم ارکان اصلی آن بوده و خود شالوده و بنای انقلاب‌شان را بنیان نهادند. اولین حرکتی که در ایران مردم را به انقلاب وا داشت حرکت به سوی کمال، معنویات و اسلام و قرآن بود.   در مسیر انقلاب مردمی ایران نقش بی بدیل رهبری بر کسی پوشیده نیست.

امام خمینی(ره) به عنوان‌ نظریه‌پرداز نهضت‌ اسلامی‌ و بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی ‌توانست نقش رهبری را به بهترین شکل ممکن در تاریخ ایران و حتی جهان روشن ساخت و پیروزی انقلاب اسلامی ‌نتیجه نقش مؤثر رهبری در هدایت خیزش مردمی ‌و عبور از حوادث سخت و گوناگون در طول دوران شکل‌گیری، پیروزی و استمرار انقلاب اسلامی‌بوده است.

 حضور بسیج نیروهای مردمی از ابتدای انقلاب تاکنون در کنار رهبر به عنوان خالص‌ترین و ناب‌ترین نیروهای انقلاب نقش موثری در حفظ و حراست از انقلاب اسلامی و مردمی ایران داشته است و این حضور مردمی و نقش موثر رهبری در انقلاب بر اقتدار و تاثیر انقلاب اسلامی ایران در جهان می افزاید تا جایی که هر روز بر اقتدار و قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افزوده می شود.  

امروز برخی تنها اقتدار در بعد نظامی برای یک کشور را کافی می‌دانند، اما به اعتقاد اکثر کارشناسان اگر کشوری می‌خواهد به معنای حقیقی کلمه در جهان مقتدر باشد تنها نباید به بعد نظامی بسنده کند بلکه باید در دیگر عرصه‌های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی نیز دارای اقتدار باشد که ایران اسلامی هم اکنون با پشتیبانی مردم و درایت رهبری در همه عرصه ها هر روز بر اقتدار در زمینه‌های مختلف آن افزوده می‌شود.

  مجاهدت های خاموش سربازان گمنام امام زمان (عج ) از ابتدای تشکیل وزارت اطلاعات آرامش و امنیت کشور افزود. وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران یکی از دستگاه های مقتدر اطلاعاتی و امنیتی در جهان و منطقه محسوب می شود که با هوشیاری و آگاهی تمام اجازه نمی دهد تا دشمنان و بدخواهان در امنیت این کشور خدشه وارد کنند، دشمنانی که هر روز برای این انقلاب نقشه‌هایی در سر پرورانیده اما با درایت و هوشیاری حافظان حریم اسلام و قرآن و یاران نقشه های آنان نقش بر آب می‌شود.

  از ویژگی های سربازان گمنام امام زمان (عج ) ولایتمداری و تبعیت محض از رهبر معظم انقلاب اسلامی است که مسیر آن حول اسلام ناب محمدی (ص) و قرآن است.

 سربازان مخلصی که با تیزبینی و تبعیت محض از ولایت فقیه فقط در حصار و چارچوب ولایت و اخلاص تعریف می شوند بدون هیچ گونه هیاهو و فضاسازی همه همت خود را بر شناسایی عواملی که ممکن است امنیت مردم را به مخاطره بیندازند، مصروف داشته اند و راحتی و آرامش خود را برای ناکام گذاردن دشمنان جمهوری اسلامی و مردم این سرزمین وقف کرده اند.

 امروز شاهد امنیت ایران در میان کشورهای ناامن منطقه هستیم و همه این خدمات و فداکاری ها را بی ادعا و با کمترین هزینه مادی در سایه تبعیت از مقام معظم ولایت و رهبری و اخلاص به انجام رسانده اند.پس از پایان دفاع مقدس، وزارت اطلاعات، حضور خود را درعرصه ها به ویژه بخش های امنیتی و فرهنگی تقویت کرد و در همه جا حضور پیدا کرد که هر توطئه ای علیه نظام اسلامی شکل می گیرد، بلافاصله دفع می‌شود.

 بیش از سه دهه مجاهدت خاموش سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات امنیت را برای مردم و اقتدار را برای ایران اسلامی به همراه آورده است که قطعا این مجاهدت بزرگ پاداش والایی از سوی خداوند متعال برای این سربازان گمنام به همراه خواهد داشت و امروز عزت، سربلندی، اقتدار و کلید فتوحات انقلاب مرهون رهبری امام راحل، مقام معظم رهبری و تلاش‌های جهادگونه سربازان گمنامی است که در عرصه‌های گوناگون راه را بر فعالیت‌های خرابکارانه دشمن بسته نگه داشته‌اند.

گرامی باد هفته سربازان گمنام امام زمان (عج)
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.