شناسه : 14996730
ابتکار جالب دبیرخانه بین‌المللی یزد،حسینیه ایران؛

نصب پوستر پیام رهبر انقلاب خطاب به جوانان اروپا و آمریکای شمالی در اماکن گردشگری استان+ تصویر


مسئول دبیر خانه بین المللی یزد،حسینیه ایران از نصب ترجمه انگلیسی پیام امام خامنه ای خطاب به جوانان اروپایی و آمریکای شمالی در اماکن گردشگری استان خبر داد.

به گزارش طنین خاتم به نقل از  یزد رسا، سیدحسن حسینی، مسئول دبیرخانه بین المللی یزد حسینیه ایران در گفتگو با یزد بانو، بیان کرد: رهبر کبیر انقلاب، اواخر سال 1393پیامی را درخصوص تجسس انگیزه‌های سیاه‌نمایی گسترده، علیه اسلام و لزوم شناخت مستقیم و بی واسطه آن ها از دین اسلام، خطاب به جوانان اروپایی و آمریکای شمالی مطرح کردند؛ و بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

وی ادامه داد: حسینیه ایران با عنایت به توجه ویژه مردم خارج از کشور به این پیام، تصمیم به ترجمه رهنمودهای رهبر  کبیر انقلاب به زبان انگلیسی و تهیه پوستر آن ها، برای بهره‌گیری گردشگران خارجی، کرد.
سید حسن حسینی خاطر نشان کرد: در این راستا هزار نسخه بروشور از متن ترجمه شده فرمایشات امام خامنه ای خطاب به جوانان اروپایی و آمریکای شمالی چاپ و انتشار یافته است.
مسئول دبیرخانه بین المللی یزد، حسینیه ایران افزود: حضور گردشگران خارجی، فرصت استثنایی برای رساندن پیام اسلام و تشیع به جهانیان است، با توجه به موج اسلام هراسی  که در دنیا در حال ترویج است، این نوع تبلیغات لازم و ضروری است.
دبیرخانه بین المللی یزد،خواستار همکاری دستگاه‌های فرهنگی برای غنیمت شمردن این فرصت شد و افزود: باید از ظرفیت حضور گردشگران خارجی برای ترویج اسلام و اسلام ستیزی نهایت استفاده را برد همچنین می توان با یک برنامه‌ریزی منسجم و هدفمند، از بروز این نگرانی ها جلوگیری کرد.

          

 


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.