شناسه : 11694593
رئیس اداره صنعت , معدن و تجارت شهرستان خاتم؛

نزدیک به 30 پرونده تخلف اصناف شهرستان خاتم به تعزیرات حکومتی ارجاع شد


مسئول اداره صنعت ، معدن و تجارت خاتم گفت: از اجرای طرح نظارتی پایش بازار کالا و خدمات تعداد نزدیک به 30پرونده تخلف از اصناف شهرستان تکمیل و به اداره تعزیرات حکومتی جهت صدور و اجرای حکم ارجاع شده است .

اکبر شمسی مسئول اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان خاتم در گفتگو با خبرنگار طنین خاتم با اشاره به دستورالعمل اجرای طرح نظارتی پایش بازار کالا و خدمات ویژه نوروز 1394 اظهار داشت:  طرح مذکور از تاریخ 15/12/1393 آغاز و تا 15 فروردین 1394 ادامه خواهد داشت که در این راستا و جهت هر چه بهتر برگزار شدن طرح  ، جلسه ای با حضور بازرسین ادارات،  شبکه بهداشت و درمان ، اتاق اصناف ، اماکن عمومی فرمانداری و مسئول اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری به عنوان دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر تشکیل و در این جلسه بازرسین با مفاد دستورالعمل .... آشنا شدند .

اکبر شمسی گفت:   از زمان شروع این گشت مشترک تعداد نزدیک به 30پرونده تخلف از اصناف شهرستان تکمیل و به اداره تعزیرات حکومتی جهت صدور و اجرای حکم ارجاع شده است .

وی افزود : با توجه به دستور العمل جدید،  تامین و توزیع میوه و تره بار به عهده وزارت جهاد کشاورزی گذاشته شده که جهت هماهنگی جلسه ای در محل فرمانداری تشکیل گردید و مقرر شد میوه مورد نیاز شب عید از طریق اداره تعاون روستایی تامین و توسط میوه فروشی های سطح شهرستان توزیع گردد.

شمسی گفت:  در خصوص تامین مرغ نیز مرغ منجمد با 3 ماه مهلت استفاده به هر مقدار مورد نیاز در محل استان موجود می‌باشد  که تاکنون حدود 4 تن در شهر مروست توزیع ولی علیرغم پیگیری‌های انجام شده متاسفانه تاکنون هیچ‌کدام از مرغ فروشی ها و فروشگاه های شهر هرات حاضر به خرید و فروش توزیع مرغ  نشده اند .

 مسئول اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان  در پایان عمده عرضه فعالیت اکیپ مشترک بازرسی در ایام نوروز را در بخش کالاهایی همچون البسه و پوشاک ، کیف و کفش ، خواربار و شیرینی جات لبنیات گوشت قرمز، گوشت مرغ ، برنج رستوران ها و ... دانست و عنوان داشت : متاسفانه عمده تخلفات انجام شده در این ایام در موارد فوق می باشد که انشالله با برنامه ریزی انجام شده سعی نموده ایم در این بخش ها نظارت و بازرسی بیشتر داشته  باشیم و با متخلفین برخورد جدی صورت گیرد .


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.