شناسه : 34411873
فرماندار خاتم؛


فرماندار شهرستان خاتم با اشاره به آمار بیکاری جوانان در این شهرستان اظهار داشت::متاسفانه آمار بیکاری در شهرستان خاتم 15/2است.

به گزارش طنین خاتم؛ فاضلی فرماندار شهرستان خاتم با اشاره به آمار بیکاری جوانان در این شهرستان اظهار داشت::متاسفانه آمار بیکاری در شهرستان خاتم 15/2است.
 
فرجام فاضلی گفت : با توجه به اینکه رونق صنعت در شهرستان نوپا وبکر است، در این زمینه و برای توسعه صنعت مجوزهایی صادر و سرمایه گذاران نیز اعلام آمادگی کرده اند و تا حدودی مشکل پرداخت تسهیلات نیزحل شده است.
 
وی خواستار حمایت مسئولین استانی از منطقه محروم خاتم شد و افزود: از مسئولین استانی میخواهیم در زمینه تخصیص زمین مورد نیاز، آب مصرفی پروژه های صنعتی، برق وگاز با سرمایه گذاران و مسئولین محلی همراهی و همکاری داشته باشند تا در آینده نزدیک شاهد رونق اشتغال درشهرستان  باشیم.
 
فاضلی از پروژه پتروشیمی هرات یاد کرد و خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه کارخانه پتروشیمی که از مصوبات سفر مقام معظم رهبری در سال 1388 بوده و مجوزهای اصلی ازجمله تامین خوراک  صادرشده  فقط در حد سه تابلو ورودی و خروجی شهرستان باقی مانده بنابراین از مسئولین استانی میخواهیم اگر قرار است کاری انجام نشود این تابلوها هم جمع آوری شود تا جای توقع برای شهروندان ایجاد نکند.
 
فرماندار خاتم پتروشیمی را یکی ازنیازهای اصلی شهرستان عنوان و اظهار داشت: با توجه به نرخ بیکاری شهرستان اگر این کارخانه احداث شود حداقل برای 1300 نفر ایجاداشتغال می کند و  تا حدودی از مهاجرت جوانان به مرکز استان و شهرهای مجاور جلوگیری می شود. رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.