شناسه : 10174059
به همت پزشکان شهرستان خاتم صورت گرفت ؛

نجات یک بیمار از مرگ حتمی


به همت پزشکان شهرستان خاتم یک بیمار از مرگ حتمی نجات پیدا کرد

به گزارش طنین خاتم؛ بیمارستان آیت الله خاتمی هرات   به عنوان تنها مرکز درمانی در شهرستان خاتم است که خدماتی درمانی به مردم این دیار ارائه می کند .

بیمارستان خاتم جدا از تمام مشکلاتی که یک مرکز درمانی می تواند داشته باشد دارای متخصصین زبده است و در اکثر مواقع خدماتی در خور همشهریان عزیز ارائه می دهد .

با خبر شدیم چند شب پیش یک بیماربا علائم دل درد شدید   به بیمارستان آیت الله خاتمی مراجعه می کند که در ابتدای امر پزشکان تشخیص آپاندیس میدهند ولی با گرفتن آزمایشات متعدد و تشخیص صحیح پزشک متخصص دکتر هاشمی مشخص می شود که بیمار دچار آپاندیس نیست و خون در شکم او جمع شده است که با یک عمل نسبتا طولانی که در بیمارستان صورت می گیرد بیمار ازمرگ حتمی نجات پیدا می کند .

رئیس شبکه بهداشت درمان خاتم در مصاحبه تلفنی با طنین خاتم ضمن تایید این خبر گفت : امکان انتقال بیمار به مرکز استان  نبود و احتمال داشت با دلیل وخیم بودن حال بیمار،  بیمار در مسیر انتقال به یزد فوت کند که با یک عمل طولانی که در بیمارستان صورت گرفت  بیمار به زندگی برگشت .

سایت طنین خاتم به نیابت از تمام همهشریان خاتم  ازتمامی مسئولین بیمارستان بالاخص از پزشک متخصص زنان و زایمان  دکتر هاشمی تشکر و قدردانی می کند


رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 4.0 stars out of 5.