شناسه : 10779044
امام جمعه هرات؛

نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپایی تحول بزرگ در اسلام شناسی ناب محمدی است


امام جمعه هرات گفت: نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپایی تحول بزرگ در اسلام شناسی ناب محمدی است

به گزارش طنین خاتم،خطیب نماز جمعه این هفته هرات در خطبه های اول خود به آثار گناه در زندگی پرداخت و اظهار داشت :  گناه باعث می شود خیرات و کارهای نیک از بین برود

 .حجت الاسلام محمد رضایی ولادت امام حسن عسکری (ع) را به محضر امام زمان (عج) تبریک و خاطر نشان کرد : امام حسن عسکری تنها معصومی بودند که نتوانستند خانه خدا را زیارت کنند زیرا در طول زندگی خود درزندان های حاکمان ستمگر اسیر ودر منطقه ای به نام عسکریه حبس و شکنجه می شدند .

رضایی اشاره ای به مذاکرات هسته ای کرد و افزود : امیدواریم هیئت مذاکره کننده ایران بتوانند از حقوق هسته ای ملت دفاع کنند و مجلس نیز نظارت دقیق در این مورد داشته باشد .

خطیب نماز جمعه هرات در ادامه به نامه مقام معطم رهبری به جوانان اروپایی پرداخت و اظهار داشت : حضرت آقا به جوانان توصیه می کنند که اسلام را از طریق قرآن بشناسند نه از طریق جنجال های سیاسی و دولتمردان غربی .

رضایی گفت : نامه رهبری پر محتوا و جداب نگارش شده بود و نامه ایشان کمتر از نامه امام خمینی(ره) به گورباچف نبودند و استقبال از نامه ایشان نشان داد که غرب تشنه شناخت اسلام ناب محمدی است .

حجت الاسلام رضایی در پایان ایام الله دهه فجر را گرامیداشت و از مسئولین خواست که برنامه های دهه فجر امسال با شکوه و جلوه خاصی در شهرستان اجرا شود .


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.