شناسه : 13529661
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه خاتم ؛

موج بيدارگري و روشنگري تنها راه مقابله با جريان خطرناك تحريف امام


مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه خاتم صحیفه امام(ره) را بهترین منبع برای شناخت شخصیت امام راحل دانست و گفت: در برابر اين جريان خطرناك تحريف، تنها و تنها موج بيدارگري و روشنگري چاره‌ساز است.

حجت الاسلام شیخ زاده در گفتگو با طنین خاتم درباره تاکید رهبر معظم انقلاب در خصوص تحریف شخصیت و تفکر امام راحل(ره) اظهار کرد: دشمنان خارجي امام نگران تكثير امام، تكثير راه و انديشه امام در جهانند.

کارشناس مسائل سیاسی خاتم گفت : تكرار انقلاب اسلامي ايران در كشور‌هاي منطقه، كابوس هر شب آنهاست . آنها اگر بتوانند امامي معرفي كنند كه اهل جهاد و مبارزه نبود، امامي كه با همه صلح كل بود و فقط لبخند مي‌زد، مي‌توانند يك شب سر راحت به بالين بگذارند!.

وی افزود : آنان اگر بتوانند منش امام را طوری به نسل جوان معرفی کنند که ایشان  اهل جهاد و مبارزه نبود و اهل صلح و سازش بود موفقیت آنان است .

شیخ زاده خاطر نشان کرد : در برابر اين جريان خطرناك تحريف، تنها و تنها موج بيدارگري و روشنگري چاره‌ساز است. موج معرفي سيماي حقيقي امام با تكيه بر امهات زندگي آن پير فرزانه، مستند به حقايق معتبر و به دور از خيالات و قصه های ساختگی و افسانه‌هاي واهی

وی گفت:  بازخوانی اصول مستند مکتب امام، تنها راه مقابله با تحریف شخصیت آن بزرگوار است.

 مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه خاتم  صحیفه امام(ره) را بهترین منبع برای شناخت شخصیت امام راحل دانست و افزود: برای جلوگیری از تحریف شخصیت امام(ره) باید اصول و مبانی فکری ایشان را مورد بررسی قرار داد و بهترین منبع دراین زمینه صحیفه امام است.

 

حجت الاسلام شیخ زاده  با تاکید بر این نکته شخصیت و اندیشه‌های امام(ره) نباید مورد تحریف قرار بگیرید گفت: شخصیت امام راحل همانگونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی تعیین کردند باید در جامعه ترویج و شناسانده شود و از تحریف‌های بی مورد جلوگیری شود.

 

 


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.