شناسه : 25790531
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج خاتم :


مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه خاتم با بیان اینکه شهرستان خاتم باید الگو و نمونه باشد خواستار کسب رضایت مردم توسط مسئولین شد .

به گزارش طنین خاتم؛مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در ناحیه خاتم اظهار داشت:  ما اگر بخواهیم به یک شهرستان نمونه و طراز اول برسیم باید با همدلی ، وحدت و هم اندیشی مشکلات شهرستان را حل و فصل کنیم .

حجت الاسلام والمسلمین صادق خوشنام گفت:بحمدالله در شهرستان خاتم مسئولین افراد دلسوزی هستند که  دغدغه آنان پیشرفت و آبادانی است ، ولی باید در کنار کار و تلاش مخلصانه در پی جلب رضایت مردم نیز باشند و با همدلی و هم اندیشی مشکلات را حل و فصل کنند.

صادق خوشنام در ادامه با بیان اینکه شهرستان خاتم باید الگو و نمونه باشد افزود: سنت های غلط  مانع پیشرفت جوانان دانست و متاسفانه  یکی از سنت های غلط در شهرستان تهیه جهیزیه های سنگینی است  که بر عهده خانواده دختر می باشد ،و باید برای حل این سنت غلط فکری کرد.

وی خاطر نشان کرد : نباید با سنت های غلط کام جوانان را تلخ کنیم ، خیلی از سنت های اشتباه در زندگی روزمره در عروسی ها ، در عزاداری ها و در سایر موارد زندگی باعث شده تا به جای لذت ، پیشرفت و خوشی به افسردگی و اختلاف کشیده شویم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه خاتم در پایان با اشاره به کم رنگ بودن حضور جوانان در مساجد شهر گفت : باید با حضور خود مساجد را رونق دهیم  و جوانان و آینده سازان این مملکت را به حضور در مساجد تشویق کنیم . 

 

انتهای پیام/ک
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.