شناسه : 11651447
عارف در مصاحبه با یزد رسا:

ممنوع التصویری رئیس دولت اصلاحات تصمیم قضایی و درج آن در رسانه ها تخلف است/ افرادی که با باتوم به «علی مطهری» حمله کردند قانون گریزند


رئیس بنیاد ایرانیان در مصاحبه با یزد رسا برخورد سلیقه ای در اجرای قانون را برای کشور یک فاجعه دانست و گفت: اگر با ممنوع التصویری خاتمی در یک رسانه برخورد شد اما با عاملان ضرب و شتم علی مطهری برخورد نشود فاجعه در کشور رخ می دهد.

به گزارش طنین خاتم، دکتر محمد رضاعارف در حاشیه افتتاح دفتر بنیاد ایرانیان یزد در مصاحبه با خبرنگار یزد رسا بر نقش بنیاد های خیریه در توانمند سازی نیروهای این بنیاد تاکید کرد و اظهار داشت: تشویق افراد در کسب ، دانش‌ و مهارت‌های  درامد مستمر را برای بنیاد فراهم می کند.

 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه پایبندی به قانون در روح و شاکله بنیاد ایرانیان جریان دارد ابراز داشت: با توجه به ممنوع التصویری رئیس اسبق دولت اصلاحات تصمیم قضایی است لازم اجرا در رسانه ها است واگر در رسانه ای درج شود مطمئنا خلاف کرده است.

 

وی برخورد  سلیقه ای در اجرای قانون را برای کشور یک فاجعه دانست و گفت: اگر با ممنوع التصویری خاتمی در یک رسانه برخورد شد اما با عاملان ضرب و شتم علی مطهری برخورد  نشود  فاجعه در کشور رخ می دهد.

 

رئیس بنیاد ایرانیان برخورد با  نماینده مردم تهران در مجلس را برخلاف تمام معیار های ارزشی و انسانی دانست و بیان کرد: افرادی که با باتوم به  نماینده مردم تهران  حمله می کنند، قانون گریزند.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: امید است با حرکت در حول محو ر قانون  و حذف نگاه سلیقه ای به مسائل  کشور،  موضع گیری ها و عمل هایمان مطابق با قانون باشد.

 

انتهای پیام/ الف.م
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.