شناسه : 13004542
فرماندار خاتم؛

مسئولین ادارات شهرستان از همراهی کاندیداهای انتخابات دوری کنند


فرماندار خاتم در نشست شورای اداری این شهرستان خطاب به مسئولین ادارت و نهادها گفت: با توجه به در پیش رو بودن انتخابات مسئولین ادارات شهرستان باید از همراهی کاندیدهای احتمالی پرهیز کنند و اجازه ندهند کاندیداها از آنها و امكانات و فرصت هاي اداري در جهت تبلیغ خود و برنامه هايشان بهره برداري كنند.

به گزارش طنین خاتم، محمد زاده رحمانی در این نشست همچنين از مسئولین شهرستان خواست تا چنانچه پروژه هاي نيمه تمامي در حوزه كاري خود دارند، معرفی کنند تا در اولويت تخصيص بودجه قرار گرفته و بودجه لازم به آنها اختصاص داده شود.

وی افزود: مسئولین شهرستان باید كل شهرستان را ببينند و از محلي نگري بپرهيزند و اجراي پروژه هايي را در اولويت قرار دهند كه انتفاع آن به كل شهرستان و استان بيشتر بر مي گردد.
 
وی با تأکید بر همراهی و تعامل با ائمه جمعه در شهرستان خاطرنشان کرد: تأکید می كنم که مسئولین با ائمه جمعه شهر مروست و هرات در تعامل باشند چرا که تعامل با آنها می تواند راهگشایی بسیاری از امور باشد.
این مقام مسئول در این نشست اظهار داشت: بعضی از امور در شهرستان نیاز به پیگیری در استان دارد لذا مسئولین ادارات باید اعلام نمایند تا این پیگیری ها صورت گیرد و کاری در شهرستان ناتمام باقی نماند.
فرماندار خاتم افزود: امید داریم که سال 94 نیز سالی پر از موفقیت همانند سال گذشته براي شهرستان باشد.
 
 
انتهای پیام//

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.