شناسه : 11046452
در راهپیمایی 22 بهمن ماه

مردم خاتم در جشن انقلاب به صحنه آمدند


امروز مردم سرافزار و با بصیرت ایران اسلامی مانند همیشه تاریخ ، سی و ششمین سال انقلاب اسلامی ، با حضور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن حمایت از ولایت و آرمان های انقلاب اسلامی را به جهانیان ثابت کردند.

به گزارش خبرنگار طنین خاتم، مردم غیور و همیشه در صحنه شهرستان خاتم نیز همراه با مردم سراسر ایران اسلامی با لبیک به تاکیدات مسئولان برای خنثی سازی توطئه های دشمنان راهپیمایی 22 بهمن امسال را با شکوه تر از سال های گذشته برگزار کردند.

 

  بسیاری از مردم انقلابی خاتم زودتر از ساعت موعود در محل های تجمع حاضر شده و با سر دادن شعارهای مرگ بر امریکا، مرگ بر اسرائیل ، شور و حال خاصی به فضای شهر بخشیده بودند.

 

  هرچه ساعت به10:00، ساعت مقرر تجمع مردم برای راهپیمایی یوم الله 22 بهمن نزدیک تر می شد بر تعداد جمعیت مردم از کوچک و بزرگ و پیر و جوان نیز افزوده می شد و مسئولان شهری نیز مانند همیشه در کنار مردم برای دفاع از آرمان های انقلاب و حمایت از ولایت حضور داشتند.

 

  مردم ولایتمدارخاتم  از میدان جمهوری به سمت میدان جهاد حرکت کرده و با سر دادن شعارهای انقلابی در گذر از خیابان امام خمینی(ره خود را به میدان جهاد رسانیدند و در تجمعی عظیم و پرشور با دیگر به جهانیان ثابت کردند که این انقلاب را به راحتی از دست نخواهند داد

 مردم سرافرازخاتم با سر دادن شعارهای ما پیرو ولایتیم، آماده شهادتیم، مرگ بر امریکا، مرگ بر اسرائیل که هیچ یک از توطئه های دشمن برای تفرقه افکنی و جدایی ملت از انقلاب به ثمر نخواهد نشست.

   حضور دانش آموزان نیز در صفوف به هم پیوسته یکی از نکات قابل توجه در راهپیمایی امسال در خاتم بود؛ این نسل با وجود اینکه انقلاب و حوادث آن را درک نکرده اند با شور و اشتیاق خاصی شعارهای انقلابی را همراه با سایر مردم بازگو می کردند.

 


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.