شناسه : 10112470
سخنی با شورای شهر و شهرداری ؛

مردم با نگاه خود عملکرد می بینند نه با خواندن گزارشات مکتوب


بزرگترین مشکلات با حضور آگاهانه مردم قابل حل و فصل است و فراموش نکنیم که عزیزان شورا منتخبان مردم و صدای رسای ملت برای امور شهری خود می باشند .

چند ماه قبل یادداشتی از خانم پورمحمدی در مورد لزوم توجه جدی مسئولین مربوطه به فضای سبز در سایت خبری طنین خاتم قرار گرفت که واکنش های پی درپی مسئولین را در این زمینه به دنبال داشت .

خانم پورمحمدی در یادداشتی دیگر به این واکنش ها جواب داده است .

ضمن تشکر از دلسوزی مسئولین و ارج نهادن به زحمات و تلاش های بایستی تاکید کنم هدفم از نگارش مطلب در این زمینه خدای نکرده نادیده گرفتن زحمات طاقت فرسای عزیزان نمی باشد بلکه درراستای ایجاد فضایی بودم که همه شهروندان درگیر مسائل شهر خود گشته و از نزدیکی مسائل و مشکلات انبوه شهرداری را لمس نموده و به دنبال آن احساس مسئولیت به هر اندازه که در توان هست به یاری بشتابند

بزرگترین مشکلات با حضور آگاهانه مردم قابل حل و فصل است و فراموش نکنیم که عزیزان شورا منتخبان مردم و صدای رسای ملت برای امور شهری خود می باشند .

مسئله طرح شده در تریبون  فضای مجازی و غیره در اختیار شماست که متناسب با حوصله مردم و به فراخور اقدامات انجام شده و در دست اقدام و برنامه های آتی با مردم و این ولی نعمتتان در میان بگذارید .

چه اشکال دارد شورای شهر و شهرداری سایتی داشته یا چرا حداقل هر سه ماه یکبار در جمع مردم حاضر نمی شوند تا پاسخگوی ابهامات و سوالات موکلان خود باشند .

عزیزان در خلا ارتباطی شما با مردم این سخن و حرفهاست  کار خود می کنند و نان خود را از تنور بیرون می آورند .

یک پیشنهاد برای مسئولین مربوطه هر محله ای مکان مقدسی به نام مسجد و حسینیه است که با فراخوان مردم در ساعتی متناسب پای دردل مردم در حوزه مسائل شهر و محله بنشینید

باید به این نکته توجه داشت مردم با نگاه خود عملکرد می بینند نه با خواندن گزارشات مکتوب

 هدف ما کمک به شما در این زمینه است ما شهروندان این شهر هستیم و دلسوز و علاقمند به محیط زندگی خود

ما توقع زیادی از شما نداریم فقط شهری آباد و زیبا و متناسب با نام زیبای خاتم می خواهیم و لاغیر

در پایان  از زحمات و دلسوزهای یکایک عزیزان شورا و شهرداری کمال تشکر را دارم

 

سیما پور محمدی

 


رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 4.333333333333333 stars out of 5.