شناسه : 13336893
نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور ؛

مراکز آموزش فنی و حرفه ای تنها راه پیشرفت و اشتغال در مناطق محروم


حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده، نماینده مردم خاتم در مجلس شورای اسلامی مراکز آموزش فنی وحرفه ای را به عنوان تنها راه پیشرفت و اشتغال در مناطق محروم و افزایش سطح علمی و بهره وری دانست.

به گزارش طنین خاتم، حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده، نماینده مردم شهرستان های بافق، مهریز، ابرکوه و خاتم در مجلس شورای اسلامی مراکز آموزش فنی وحرفه ای را به عنوان تنها راه پیشرفت و اشتغال در مناطق محروم و افزایش سطح علمی و بهره وری دانست.
 زارع زاده در مراسم تکریم و معارفه سرپرست آموزشکده کشاورزی امین شهرستان خاتم نقش آموزش و فنی و حرفه ای را در ایجاد اشتغال جوانان بسیار مهم بیان کرد.
 
در ادامه محمد محمودی، معاون فرماندار خاتم نیز با اشاره به نقش مراکز آموزش فنی وحرفه ای درایجاد اشتغال افزود: این مراکز می توانند نقش مهمی در توسعه اقتصادی، صنعتی واجتماعی که پیامد آن عدم وابستگی است داشته باشند. 
 
گفتنی است با حضور دخیل عباس زارع زاده نماینده مجلس شورای اسلامی، محمودی، معاون فرماندار خاتم، میر طالبی، نماینده دانشگاه فنی و حرفه ای در استان یزد و جمعی دیگر از مسئولین، غلامرضا مروستی تکریم وغلامعلی تیموری به عنوان سرپرست جدید آموزشکده کشاورزی شهرستان خاتم معارفه شد.
 
غلامرضا مروستی، سرپرست پیشین آموزشکده کشاورزی امین گزارشی از عملکرد این آموزشکده ارائه و سرپرست جدید نیز برنامه های خود را اعلام کرد.
 
 
منبع: روابط عمومی فرمانداری خاتم 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.