شناسه : 32808841
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری یزد:


معاون سیاسی امنیتی استانداری یزد گفت: استان یزد با شرایط و مدیریت جدید عزم جدی در توسعه و پیشرفت و رفع مشکلات به ویژه در زمینه اقتصادی، معیشتی و رفع بیکاری دارد و نیازمند همکاری همه دستگاه‌ها به ویژه سپاه الغدیر که ظرفیت‌های خوبی در اختیار دارد است.

به گزارش طنین خاتم، معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری یزد پیش از ظهر امروز در دیدار استاندار با فرماندهان رده‌های سپاه الغدیر گفت: روابط با مجموعه سپاه الغدیر فراتر از روابط رسمی و رفاقتی بوده است و از همراهی و تلاش‌های این مجموعه در عرصه‌های مختلف به ویژه در تعامل با دیگر دستگاه‌ها در شورای تامین استان تشکر می‌کنیم.

محمد علی طالبی افزود: استان یزد با شرایط و مدیریت جدید عزم جدی در توسعه و پیشرفت و رفع مشکلات به ویژه در زمینه اقتصادی، معیشتی و رفع بیکاری دارد و نیازمند همکاری همه دستگاه‌ها به ویژه سپاه الغدیر که ظرفیت‌های خوبی در اختیار دارد و می‌تواند کمک موثری در این زمینه باشد، است.

وی تصریح کرد: کمک و همراهی نیروهای ارزشی مانند مجموعه سپاه الغدیر استان در انجام ماموریت‌های دولت به ویژه در مسائل اقتصادی می‌تواند موجب سربلندی نظام، موفقیت مسئولان و رفع مشکلات شود و با انتصاب سردار جمیری به فرماندهی سپاه الغدیر می‌توان شاهد ارتقای روابط بین مجموعه دولت و سپاه بود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.