شناسه : 14168620
زارع زاده مهریزی:

مجدداً کاندیدای مجلس می‌شوم


نماینده 5 شهرستان استان یزد در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح های مهم و اثربخشی در مهریز در دست اقدام است که با بهره برداری از آنها مردم از ثمرات آن برخوردار می شوند.

به گزارش طنین خاتم به نقل از صبح مهریز، حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده در گفت و گو با خبرنگاران گفت: طرح های مهم و اثربخشی در مهریز در دست اقدام است که با بهره برداری از آنها مردم از ثمرات آن برخوردار می شوند.

نماینده حوزه انتخابیه مهریز، بافق، بهاباد، خاتم و ابرکوه در مجلس شورای اسلامی افزود: از مهمترین این طرح ها باید به بندر خشک ، فولاد محسن ، طرح فاضلاب شهری ، معدن سرب و روی بهادران ، پیگیری انتقال پلیس راه پایگاه شهید مدنی و تقاطع ورودی شهر اشاره کرد .

وی از دیگر اقدامات انجام گرفته را راه اندازی شبکه تلویزیونی دیجیتال برای شهر مهریز و پیگیری آب انتقالی عنوان کرد.

نماینده حوزه انتخابیه مهریز گفت: تمامی فعالیتهایی که انجام گرفته و می گیرد همه در سایه همدلی و دلسوزی مردم و مسوولان بوده است .

زارع زاده به محور قرار دادن توصیه های مقام معظم رهبری در تمتمی حالات اشاره و گفت: عزت و اقتدار در سایه عمل به منویات معظم له است . 

وی گفت: باید تیم مذاکره کننده را که در عمل در خط مقدم و سربازان این کشور در موضوع مهم هسته ای هستند را جدی حمایت کرد .

نماینده مجلس شورای اسلامی همچنین از حضور حماسی مردم این شهرستان و حوزه انتخابیه در راهپیمایی روز جهانی قدس تشکر کرد .

زارع زاده همچنین بر لزوم تعامل مردم با مسوولان و پیگیری مسائل تا رسیدن به نتیجه تاکید کرد و گفت: همدلی و همزبانی رمز موفقیت است .

وی از آمادگی جدی خود برای کاندیداتوری مجلس شورای اسلامی در اواخر امسال برای ورود به مجلس خبر داد .

نماینده مجلس گفت: به رای و نظر مردم اهمیت قائل هستم و برای اتمام برخی طرح ها و برنامه ها باز کاندیدا می شوم .  Loading the player...رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.